Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kigyógyulni a kapcsolatfüggősé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kigyógyulni a kapcsolatfüggőségből?

Figyelt kérdés

Van olyan akinek sikerült ebből kigyógyulni?

Segítene valaki?

Egy rossz párkapcsolatban vagyok, de annyira gyenge vagyok, képtelen vagyok kilépni. Úgy érzem kapcsolat függő lettem..


2017. dec. 11. 16:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Ebben senki sem tud segíteni, csak te magadon.
2017. dec. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Mit veszíthetsz??? Attól félsz, hogy ennél rosszabb lesz? Aligha.


Egyébként Almási Kitti könyveit ajánlom.

[link]

2017. dec. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

De mégis hogy segítsek magamon?

Attól felek hogy nem találok jobbat. Mert előtte sem találtam.

Érzem, hogy egyedül jobb volt.. de mégse akarom elengedni:(

Nem sajnáltatni akarom magamat de az eszem nagyon tudja mit kene tennem, véget vetni, de a szívem képtelen.

2017. dec. 11. 16:34
 4/12 anonim ***** válasza:
Majd egyszer úgyis betelik a pohár és otthagyod. Teljesen felesleges volt ide kiírnod ezt a kérdést. Maradj vele, de akkor ne sírj, vagy hagyd el. Ennyi.
2017. dec. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mitől rossz a kapcsolatod?
2017. dec. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Miről van szó? Mennyi idős vagy? Lány vagy? Mi a baj?
2017. dec. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szakíts.

Ugyanigy voltam.

Igaz, nem tartott sokáig. De teljesen tönkre mentem. Mindennap sírtam. Mindig magamat okoltam mindenért. Rám is hárított mindent. De még sem tudtam szakítani. Pedig hónapokig a szakítós szövegemet fogalmaztam. Ugyanazok az okok tartottak vissza mint téged. Egyedül maradok. Nem találok jobbat. Vagy inkább nem találok senkit. Nem vagyok elég jó. És még sorolhatnám.

De ő szakított. Vagyis én kezdtem a vitát, de ki őrült a bili, és szakított.

Most még magam alatt vagyok. Szorongok. Félek az egyedülléttől. Magamat hibáztatom.

De tudom, hogy jobb lesz így. Az nem kapcsolat ahogy mi éltünk. Megölt lelkileg a dolog. Túl sokat adtam magamból ebbe a dologba.

Ne hagyd, hogy elfajuljon. Utána sokkal nehezebb lesz talpra állni. Idejében szakíts. Jobb a rövid gyász időszak, mint a hónapokig tartó önmarcangolás.

2017. dec. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Azt hozzá tenném, hogy én szerettem. Nagyon. Még most is. De ő nem. Rideg volt, közönyös. Teljesen más jövő kép. Túlságosan hasonlítottunk. Mindketten távolság tartók vagyunk. Utolsó voltam.
2017. dec. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Akit erdekel az írhat, elmondom őszintén hogy miért lett rossz. Mindenkinek válaszolni fogok én. Az én hibáimat is leírom amivel én csesztem el..mindketten hibásak vagyunk. De úgy érzem leginkább ő.

Lány vagyok igen. 3eve tart a kapcsolat, mindkettőnknek első.

2017. dec. 11. 19:36
 10/12 A kérdező kommentje:

24 éves vagyok.

Kedves 7# köszönöm neked is!

Hidd el szakítani akarok.. de talán én is arra varok hogy ő szakítson.

Vagy hogy valami olyat tegyen..:(

2017. dec. 11. 19:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!