Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek szanalmas az ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szanalmas az ha valaki ugy szerelmes a masikba, hogy a masik nem szereti, nem akarja őt?

Figyelt kérdés
N
2017. dec. 12. 08:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem szánalmas csak a saját idődet pazarolod. Lehet amíg feleslegesen kepesztesz egy ilyen után, elmegy melletted életed szerelme és észre se veszed.
2017. dec. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem .

De nem értem miért logolsz olyan után aki szarik rád?

23N

2017. dec. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ennel osszetettebb,bonyolultabb a szituacio.
2017. dec. 12. 09:00
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó mi csak arra tudunk reagálni amit írsz vagy kérdezel
2017. dec. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szánalmasnak nem mondanám.

De az ilyenen jobb túltenni magad.

Lapozz.

Az érzés sosem fog elmúlni. Valahányszor meglátod, vagy szóba kerül, a szíved újra hevesen fog dobogni.

De kár az ilyesmire éveket pazarolni az életedből.

Csak felemészt.

2017. dec. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez nem ritka, szerintem az emberek legtöbbje megtapasztalja ezt. Ritka az olyan kapcsolat, ahol mindketten bele vannak esve a másikba.
2017. dec. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szánalmasnak nem mondanám. Miért lenne szánalmas szeretni valakit. Inkább csak szívás.
2017. dec. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül, hanem lehet előrevivő, inspiráló is valaki iránt rajongani.


Múzsának is hívták az ilyen plátói szerelem tárgyát, szerintem most is van ennek helye és szerepe az emberek életében.


Például én ezért tanultam meg németül mert egy fiú akibe viszonzatlanul bele voltam habarodva külföldre ment egyetemre és mindig arról álmodoztam, hogy majd kiköltözöm én is és ahhoz meg kell a nyelv :D


Akkor válik veszélyessé ha az ember viszonzást vár, vagy annyira belefeledkezik ebbe az álomvilágba, hogy a valós élete ezáltal sérül.

2017. dec. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Maga az, hogy szerelmet érez, nem szánalmas, mert az érzéseit senki sem tudja irányítani. Max. az szánalmas, ha tudatosan "vár rá", hogy "majd csak rájön, hogy én vagyok a neki való", nem tudja elfogadni, hogy nem akar a másik tőle semmit, tartás nélkül fut utána, felajánlkozik többször stb.
2017. dec. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem az, mert nem tudod irányítani, kibe szeretsz bele, de ha ezek után is loholsz utána, mikor ő nyilván azt mondja, hogy kösznem, az már inkább szánalmas.
2017. dec. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!