Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavar hogy a férjem elhízott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar hogy a férjem elhízott és nem kivánom így. Más is van ezzel így?

Figyelt kérdés
15 éve vagyunk házasok 46 éves a férjem. Egy ideje meghízott pocakos lett és nem törődik a kinézetével.. Én ugyanolyan fitt vagyok mint mikor találkoztunk és fontos nekem hogy kívánatos legyek a számára.. Mondom neki fogyjon le mert nem tetszik hogy egy hatalmas has himbálózik felettem mikor szexelünk.. Zavarja őt hogy nem kívánom őt mint régen, de lefogyni nem akar.. Ti (nők) mit gondoltok erről?
2017. dec. 12. 15:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Picit engem is zavar,mert régebben kisebb volt a pocakja a barátomnak. Már szinte egyáltaláb nem sportol. Sokkal nagyobb ,hájasabb lett a hasa. Annyira nem.látszódik,hogy kövér lenne,de valahogy mégis aggódók az egészségéért, még csak 23 éves és szerintem ahogy idősödünk,egyre jobban felfutnak a kilók a mozgás szegény áletmőd miatt.

Nekem szerencsés az alakom, mindig is lapos hasam volt, de én nem.is engedem el magam. Hetente egyszer eljárok sportolni(mert én is öregszem)

Kívánvsi lennék,ha én is így elengedném magam,mennyire vonzódna hozzám.

Szerintem a sör is tud hízlalni,azt pedig a férfial többet isznak mint a nők

2017. dec. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
És ha elrángatod magaddal sportolni? Vagy azt nem akarja?
2017. dec. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
33%
Gondolom te főzöl neki...változtass egy kicsit az étrendjén! Krumpli helyett saláta stb.
2017. dec. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%

Én pasiként vagyok így, habár nem hízott el a párom, de úgy gondolom, hogy nagy probléma lenne számomra. Én odafigyelek magamra, sportolok és nagyon nem szeretem az elfolyt embereket.

Amit tettem, hogy finoman utaltam már rá, hogy én a fittet tartom vonzónak (még mielőtt tényleg nagyon komoly lett minden) és ezt ő elfogadta, törekszik is rá, hogy fitt, egészséges legyen, hiszen az neki is tetszik (ez alatt nem hurkapálcát értek, inkább izmos, egészséges fittséget, de vannak barátnői akik már úgy néznek ki mintha terhesek lennének, annyira elengedték magukat 1-2 év alatt)


Szerintem nagyon sokan ott rontják el, hogy hiába nem szeretik az elfolyt testet, mégis úgy udvarolnak, hogy azt hazudják, bármilyen formában tetszene a párjuk. Ez húszon évesen még oké, az ember fiatal, nem igazán hízik el, de utána ha nem ad magára nagyon hamar jön a változás és akkor már nincs motiváció arra, hogy felemelje a fenekét és tegyen érte. Te meg nem mondhatod, hogy "bocs, mégsem tetszel elhízottan..."


Te esetedben nehéz, hiszen megmondtad neki, tud róla, mégis magas ívről tojik rá. Az a baj, hogy ha 46 évesen neki nincs motivációja ami belülről jön, akkor nem fog cselekedni.


Három dolgok tehetsz.

1: Mutass példát, ez a legfontosabb! Én is ezt teszem! Ha látszik rajtad, hogy magadnál ez mennyire fontos, sportolsz, odafigyelsz, akkor ő is elkezd gondolkozni rajta (anélkül, hogy nyomás alatt lenne, hiszen nem őt piszkálod, magadat piszkálod)

2: Pozitív kondicionálás. Nálunk ha párom elmegy mondjuk futni/úszni egyet, halálra dicsérem, örülök neki, támogatom, szóval ha hazaér, az neki egy jó, pozitív élmény tőlem, hogy sportolt. Sokat számít!

3: Mivel te vagy a nő, emiatt mégiscsak te uralod a konyhát, te döntöd el, hogy mi kerül a hűtőbe. Persze munkában eheti a rántotthúst, de ha ügyesen játszod a dolgot, akkor csak olyan dolgot rak a szájába ami ízlik neki ÉS még halál egészséges is!

2017. dec. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
A "te fözöl neki" azért nem müködik a legtöbb esetben, mert az "egészséges" ételeket nem eszik meg, vagy ha igen, akkor is utána kell egy kis nassolnivaló, vagy egy szaftosabb húsétel - és ha nincs otthon, akkor megveszi máshol: pl. Mekiben, büfékben, haverokkal sörözés közben, stb.
2017. dec. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
55%

Próbáld neki elmagyarázni,hogy te is sportolsz,igényes vagy és nem kívánod így és,hogy értékelhetné,hogy nem egy asszonyos felesége van,aki mackóba flangál.

Mert általában ez fordítva van sajnos.


Sose értettem az igénytelen embereket,miért kell elhízni.

1. nem guszta

2. kap egy infarktust vagy egy agyvérzést aztán szedhetik ki a ganét alóla,akkor majd kapcsolnak.

Sajnos ez nem vicc.

3. Párjuk elhidegül


Csak ennyi a baj az elhízással.


Magyarázd el neki,ha ekkor sem történik semmi akkor ultimátum és költözz ki a hálószobából,ha ez sem akkor válás.

Nincsen értelme,mert akkor csak rosszabb lesz.

2017. dec. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%

Ez így tényleg nem lesz jó, beszélgess el vele. A kövérség nem elsősorban esztétikai probléma hanem egészségügyi.

Én is elengedtem magam 40 évesen és csőstől jöttek a bajok.

A kövérségtől garantáltan jön a magas vérnyomás, cukorbetegség (2.tip), szív és érrendszeri problémák. Ezekre elkezdi kapkodni a pirulákat és akkor garantált az impotencia.

Marha jó lesz 50 éves korára egy elhizott impotens beteg embert ápolgatni. Te kb akkor leszel a szexuális igényeid csúcsán (ez tapasztalat a 40-45 éves nők körében).


Én 50 vagyok, 10 éve futok napi 5-10 km-t, ami csak max fél óra. Minden teljesen OK.


Szóval mondd neki hogy van max. 5 éve és utána nem fog élni csak vegetálni melletted, vagy egyedül.

2017. dec. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Odafigyelek a főzésre. De ő este 10-kor leül megenni csipszet, csokit stb, sütit, zsömléket stb.. Ezeket megveszi magának hazafele a munkából.. itthon nincsenek ilyenek mert a gyerekek is rá vannak szoktatva hogy egészségesen eszünk. Tablettákat már régóta szed, koleszterin, gyomorsav, és pánikbetegsére. Ez utóbbi gyógyszer erősen akadályozza a szexuális izgalmát, dehát arra is van pirula úgyhogy ha szexelni akavan akkor arra is van mit szedni hogy kemény legyen..
2017. dec. 12. 17:08
 9/12 anonim ***** válasza:
53%

Az f_sza,így leépítette magát.


Eleve,hogy lehet ezt a sok sz.r műanyagot megenni chips meg ilyenek?

Fújjj.

Csinálj neki édesburgonyából chipset nagyon finom,és nem hízlal,meg zöldségből.

2017. dec. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
31%

7-es vagyok

akor már csak neked kell egy pirula amit ha beveszel jobban fogod kívánni az uradat.

2017. dec. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!