Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal, korához képest "komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal, korához képest "komoly", kissé elhízott átlagos srác mit akarhat?

Figyelt kérdés
neten ismertem meg, nekem igazából bejön, mert nagyon értelmes és imádom a husis pasikat, de kicsit mégis rossz érzésem van vele kapcsolatban. egy a nők körében nem túl népszerű pasi is lehet, hogy csak szórakozik és szédít? sokat csalódtam mostanában, így lehet paranoiás vagyok...
2016. aug. 22. 11:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Ismerd meg rendesen, találkozz vele aztán úgyis látod majd,ha csak szédít.
2016. aug. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mit akarhat? A véredet. Istenem. Gondolom ismerkedni szeretne.. Nem kell parázni, ismerd meg ha tetszik neked. Ennyi. :)
2016. aug. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Kapcsolatot ?!
2016. aug. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az elhízott, az nem husis, hanem hájas. A hús az az izom.
2016. aug. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
Miért mindig az átlagosaknál jön elő a "mi van ha csak szórakozik" dolog, a machonál meg ha TÉNYLEG csak szórakozik akkor sem veti fel senki még kérdés szintjén sem.
2016. aug. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#4


Napi nerd rovatunk hallották.

2016. aug. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Joe Howard: az izomagy szót is használják, pedig a kigyúrt paliknak nincs agya.
2016. aug. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!