Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy az elhízott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az elhízott átlagos kinézetű nők is már elszálltak, és játsszák az "elérhetetlent" és kedvükre szanálják a férfiakat? Minek köszönhető ez?

Figyelt kérdés

Komolyan azt figyeltem meg, hogy az olyan nők akik pár évvel ezelőtt közel sem tehették volna meg azt, hogy válogassanak, most nagyképűen és lekezelően viselkednek az olyan férfiakkal, akik nem ütik meg azt a "bizonyos" mércét.

Gondolok itt arra, hogy legyen izmos kigyúrt, legyen pénze, sikeres legyen minden téren.

Tudom hogy jönnek majd az általánosítok kommentek, de minden általánosításnak van alapja.

Tényleg egyre több nőt látok akik a löttyedt testükkel, meg az átlagos kinézetükkel azt hiszik ők a helyi hercegnők.

Felkennek némi sminket, meg a csekélyke fizetésükből elmennek műkörmöshöz meg szoliba, és már csak az "alfa hímekkel" hajlandóak szóba állni.

Van barátnőm, nem egy kikosarazott szűz kisgyerek írta ki ezt a kérdést.

31F


2017. aug. 19. 17:12
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
9%

Változott a húspiac. :)

Most "divatba jöttek" a molett csajok. Soknak eszébe se jut fogyni, fogadják el így. Úgyhogy egyre több a túlsúlyos nő.

Pasik meg egyre többen dolgoznak a testükön. Egyre több az izmos, sportos pasi. Már nem jut mindnek fitness cica. ;)

Muszáj lejjebb adni az igényeket.

2017. aug. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
78%

A szépség még mindig szubjektív. Akire te azt írod, hogy átlagos, vagy kicsit duci, attól még másnak lehet ő nagyon szép. Ízlések és pofonok.


Miért kell mások életével, viselkedésével foglalkozni, ha állítólag van pl. barátnőd, az életed rendben van? Foglalkozz a saját életeddel és a barátnőddel és ne azzal legyél elfoglalva, hogy ki mit csinál, hogyan viselkedik, ki hogyan akarja felszedni a másik nemet.


De nyilván egyszerű a magyarázata, régen a pasik kihasználták a nőket, csak lyuknak nézték őket, mára a nők öntudatra ébredtek és ki szeretnék használni a lehetőségeiket.

Miért baj, ha valaki válogat? Mindenki úgy viselkedik, ahogy akar.

2017. aug. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
34%

ui.:


Az 1-esnek igaza van, egyre több a túlsúlyos nő, de a pasi is, hisz hazánk a 4. legelhízottabb ország a világon.


[link]

2017. aug. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
10%

Mert hasonló megnyilvánulásaikra nem röhögik pofán őket térdüket csapkodva, nem csak a férfiak, hanem úgy általában az emberek.

31/f

2017. aug. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
21%
20 as években szinte csak a testi fogyatékos nőknek nincs esélyük. Hozzászoktak a jóhoz és öregebb , lelakottabb korukban se veszik észre magukat. Főleg mert egy egy menetre találnak partnert. Amikor viszont memcsak szex partnert keresnek hanem családot akarnak akkor döbbennek le hogy igazából mennyit is érnek a tőzsdén.
2017. aug. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
85%

Kedves Kérdező!

Én egy túlsúlyos lány vagyok. (Nem molett, határozottan túlsúlyos!) Tudom, hogy ez nem szép, nem egészséges és sokaktól hallottam már azt is, hogy "arra van időd, amire szakítasz."

A fentiek alapján el kéne szégyellnem magam és "lejjebb adni az elvárásaimból", de mégsem teszem! Szerintem meg tudom válaszolni a kérdésed, ezért leírom, hogy én miért engedem meg magamnak a válogatást.


Valahányszor választanom kellett, miként gazdálkodjak az időmmel, mindig a kötelességeimet helyeztem előtérbe. Sok minden nem fért bele az időmbe, ami a teljes fogyókúrás sikerhez kellett volna, ezért "Csak" 10 kilót fogytam le a százból 5 hónap alatt.

De én büszke vagyok rá, hogy most 90 kiló vagyok, mert ehhez is munka kellett. Büszke vagyok arra is, hogy teljesítettem minden mást, ami elvárható tőlem. Ha most itt állnék kisportoltan, miközben minden más romokban hever körülöttem, egyáltalán nem látnám magam szépnek. Így viszont belenézek a tükörbe és egy olyan képet látok amivel elégedett vagyok.


Úgy érzem nincs miért szégyenkeznem. Nem kell, hogy a súlyom befolyásoljon a döntéseimben, érzéseimben, bármiről is legyen szó. Ha nem tudok beleszeretni valakibe, akit nem találok szépnek, mi azzal a baj? Mindenkinek joga van választani. Engem is elküldhet az, akinek nem tetszem.

2017. aug. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

#6: Az amit elértél, ahogy gondolkodsz, illetve az, hogy kitűztél magad elé célokat és azokat szeretnéd megvalósítani, mindenképpen tiszteletreméltó. Szerintem nem vagyok vele egyedül, aki az ilyesmit többre becsüli egy nőben, mint a szerencsés testalkatot (amiért esetleg nem is tett semmit a tulajdonosa, csupán "ezt dobta a gép").


Viszont a kérdés szerintem nem is az ilyen csajokra vonatkozott, hanem azokra, akik mindenféle kifogás mögé bújva nem sportolnak, nem fogyókúráznak, nem hajlandóak fejlődni, de elvárják, hogy a hozzá közeledő férfi viszont megtegye. Viszont pont ők nem is fognak válaszolni, hiszen nem érzik, hogy ez a kérdés nekik szól.

2017. aug. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Oké, játsszuk a vakot, és ignoráljuk a tényt, hogy gyakorlatilag 2naponta van itt olyan kérdés, hogy "mackós/előnytelen kinézető pasiként hogy lehetne csinos barátnőm?"

Mindenki vágyik a jobbra, nincs ezen mit csodálkozni...

2017. aug. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
87%
6-os, pacsi. Én 94-ről indultam, és olyan jó érzés volt 80-on állni, hogy utoljára látom 8-assal kezdődni a súlyom. Persze én is hallom, mikor kibeszélnek, hogy "mire fel" van önbizalmam, de nekem ez haladás.
2017. aug. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
82%

Mert egy túlsúlyos nőnek nincs joga ahhoz amihez egy vékony lánynak ? Illetve mivan akkor ha a csajszi buta mint a föld de tök jól néz ki , az nem gond ?

Annak a túlsúlyos lánynak is ugyan ugy lehetnek igényei párválasztás terén , mert semmivel sem kevesebb ember mint bárki más.

Nyugodtan eljárhat szoliba vagy körmöshöz ha örömét leli benne.

Én is túlsúlyos vagyok , rengeteget küzdöttem is küzdök mai napig a kilokkal ( volt hogy sok lement volt hogy vissza jött )

Igyekszem változtatni de nem azert mert rosszul érzem magam a bőrömben vagy kevesebbnek tartom magam , hanem mert tudom milyen egészség károsító hatásai vannak hosszú távon. De ettől függetlenül boldog párkapcsolatban élek és igen megválogattam én is azt hogy kit szeretnék magam mellé társnak. Szoktam körmöshöz járni , fodrászhoz , néha szoliba is mert jól esik munka és háztartás vezetés melett úgy a tükörbe nézni hogy egy ugyan túlsúlyos de rendezett igényes nőt látok !

2017. aug. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!