Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy fiú. De nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú. De nem tudom, hogy ő szeret-e. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szoktunk beszélgetni, elvagyunk egymás társaságában, és elég sűrűn van amikor megérint... de más lányokkal is elég jól el van.. Szerintetek csak barátkozni akar?
2010. jún. 2. 16:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Hívd el sétálni,ha bejösz neki,akkor nyomulni fog.
2010. jún. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A tetszik és a szeret szó nem szinonímái egymásnak...
2010. jún. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Csókold meg! Ha visszacsókol bejössz neki, ha eltol magától akkor nem^^
2010. jún. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem, ne csókold meg. Lehet, hogy tetszel neki, de ha nyomulni próbálsz, lehet, hogy meggondolja magát. Szerintem mondd el neki, hidd el, ez a legjobb út. Lehet, hogy ő is így gondolkodik rólad, és lehet, hogy csak fél elmondani. Lépj előbb te, a fiúk kedvelik az ilyet :)
2010. jún. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hát, nem tudom..Félek a csalódástól :(
2010. jún. 2. 17:02
 6/8 anonim ***** válasza:

Fiú vagyok és utálom ha a csaj kezdeményez. Abban a pillanatban menekülök onnan kb. ez az én dolgom nekem kell kezdeményezni nekem kell csajozni.


ha akr tőled valami rádnyomul ha semmit nem akar akkor azt leveszed 10 perc beszélgetés után.


19/F

2010. jún. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
OK, de te 19 éves vagy, és gondolom ez a fiú nem lehet több 16-nál. Nem hiszem, hogy annyira értené a csajozást, ráadásul sok fiúnak kell egy helyrepofozó szerelmi vallomás :) És ne félj a kudarctól, hiszen ilyen az élet: Ha játszol, igen, veszíthetsz. De ha nem játszol, nem is nyerhetsz!
2010. jún. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
én 14, ő 15..
2010. jún. 2. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!