Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más férfiak is így kommunikáln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más férfiak is így kommunikálnak más nő jelenlétében?

Figyelt kérdés

Észrevettem, h a párom egy másik nő jelenlétében, mintha próbálná magát "reklámozni", kiemelni. Nem 1x ha társaságban voltunk és volt egy új csaj a körben, akkor ő kezdett el beszélni magáról, h mi a foglalkozása, mit végzett stb. Mintha mástól várna elismerést, pedig én rengeteget dicsérem. Ha pedig nem kérdeznek vele kapcsolatban, akkor addig-addig "okoskodik" valamiről, amíg nem kap kérdést.

Múltkor a szingli haverjának tetszett egy csaj, de a témát mindig a párom elvitte. Mindig ő beszélt a haverja helyett. Aztán már félre hívtam a páromat, h kicsit fogja vissza magát, mert nem hagy olyannak teret, akinek kellene... Vagy minden férfi ilyen? :D


2017. dec. 13. 21:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%
Elég pöts a hapid. 😬 Normális férfi nem ilyen. Vagy nem kap elég figyelmet tőled, vagy kap, de inkább negatív aspektusban.
2017. dec. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
25%

Minden férfi ilyen. Ösztönösen azt akarja, hogy minden nő az övé legyen és vetélytársat lát másik férfiban, ha egy még le nem foglalt lány kerül képbe.

Lehet csűrni, csavarni a dolgokat, de végsősoron mégiscsak szuperintelligens csimpánzok vagyunk jobb génekkel.

2017. dec. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
Nem.
2017. dec. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
1. írtam, h rengeteget dicsérem. :D Ezt hogyan lehet negatívan értelmezni?
2017. dec. 13. 21:30
 5/15 anonim ***** válasza:
84%

Nem ilyen minden férfi, csak önbizalomhiányosoknak, akik állandóan mások visszajelzését várják.

Én nem is igen láttam ilyen esetet baráti körben sem.

2017. dec. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
#4: Képetelen felnőni és férfiként viselkedni, mint az oviban a gyerekek. Nem amiatt van, mert te nem rajongod körbe 0-24.
2017. dec. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
A rajongás túlzás, de éreztetem vele, h büszke vagyok rá. CSak nem értem, h miért van szükség más nő dicséretére. Nem volt belőle balhé, és még most sem húzom fel magamat ezen, csak érdekel, h ez mire vallhat? Az önbizalom hiányra gondoltam.
2017. dec. 13. 21:35
 8/15 anonim ***** válasza:
84%

A barátod egy szájhős.

A legtöbb ember nem ilyen amúgy.

2017. dec. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A párom nem ilyen, pedig van két új lány a társaságunkban
2017. dec. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez elég visszataszító. Van egy csonó ismerősöm aki többliplomás, doktor, jogász, stb. soha nem jönnek elő társaságban azzal hogy ők milyen iskolába jártak. Aki Dr az nem is használja a címet csak hivatalos helyen.

Szóval elég gáz hogy az idegen nőknek így akar imponálni. Ráadásul úgy hogy te is ott vagy.

2017. dec. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!