Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kikezdenek velem a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kikezdenek velem a barátom jelenlétében, mással is előfordult már ilyesmi?

Figyelt kérdés

Ha bulin táncolunk vagy ilyesmi, még megértem, ha odatáncolnak, mert nem tudhatják, hogy most ismerkedünk vagy már a barátom.

De pl. ha egy étteremben/kávézóban túl kedves velem a személyzet, az igen kínos tud lenni. Arra is volt példa, hogy elmentem mosdóba és úton a mosdóba a barista elhívott randira, mikor látott csókolózni a barátommal.


Mit kezdjek ilyen szitukkal?

20L



2017. aug. 22. 20:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Megállsz, mélyen a szemébe nézel, és azt mondod:

nem

2017. aug. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A legrosszabb ***** válasza:
39%
Ó, te szegény. Micsoda gondok. :( Egyszer úgyis beadod a derekad valamelyiknek, csupán idő kérdése...
2017. aug. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%

Velem is volt ilyen, sőt egy kolis buliban egy srác a barátom jelenlétében azzal ,,bókolt", hogy rám fogja kiverni. Persze, a barátom nem hallotta meg a beszélgetést, a zene és a pia megtette a hatását :D Én csak rámutattam a barátomra és mondtam ennek a gyökér srácnak, hogy látod, ő barátom, és hagyj békén :D


Ne vedd fel az ilyenek közeledését, nem is kell vele törődni, max egy vicces sztori marad :)


N22

2017. aug. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
"Mit kezdjek ilyen szitukkal?" Ahogy már más is írta: mondj nemet és kész.
2017. aug. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha direkt megcsalásra kér fel, ne méltatsd szóra. Vagy alázd le, hogy elmondja a mondandóját, és feleld, hogy ez kit érdekel.
2017. aug. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
40%
Az ilyen esetekben legfokepp magadat vizsgald felul, mert valoszinuleg ugy oltozkodsz, ugy viselkedsz, hogy az jeleket kuld. Ha egyertelmuen elutasito vagy, akkor nem tortennek ilyenek.
2017. aug. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 Fiatal, vonzó adottságokkal rendelkező nő vagy? Eltaláltam, hogy nem? El tudod egyáltalán képzelni, hány nulla önkritikájú gyökér találja be a nevezett csoportot?
2020. febr. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!