Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én gondolom azt, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én gondolom azt, hogy a nőknek az efféle performansza csak magamutogatás és felkérés a rib****odásra?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=k59Y4YoswAo

Biztos kicsit irigy is vagyok (fiú létemre), de nem tudom elhinni, hogy az ilyen spárgázó, kondis magamutogató rib***ok minimális mértékben is azért csinálják, hogy ne szexuális burkolt üzenetet küldjenek a ripacskodásuk által a figyelmüket felhívott álompasiknak. Egyszerűen nevetségesnek tartom. De ugyanez igaz a kondis gyurkákra is, mondjuk az ő esetükben legalább jobban el tudom képzelni, hogy van közöttük pár testkép zavaros ürge (esetleg homokos), aki tényleg nőktől függetlenül szenvedélyből csinálja. De a nőknek az ilyen rúdtáncolós/forró fitneszes szexi seggű csajszis ripacskodását nem tudom másképp értékelni, mint burkolt ri****kodás.



2017. dec. 13. 22:02
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
91%

Szeretnék én ilyen r...nc lenni, hogy kézzel fölmászok a kötélen

23/N

2017. dec. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
100%

Rettenetesen dióta vagy kérdező. Ezekben rengeteg munka van.

A nevetséges te vagy.

2017. dec. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
100%

Te fotelbálna! Kezeltesd magad ha ilyenkről nam a sportteljesítmény és a befektetett munka jut eszedbe, hanem az hogy rib-ancoskodnak.

Ahhoz nem kell napi 2-3 órát edzeni hogy valaki lotyó legyen.

2017. dec. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
91%

A kékre festett hajú csajszi például férjezett családanya, de nyilván az az életcélja, hogy random pasik szexuális utalásait hallgassa.. :D

Persze abban egyetértek, hogy ez az "arcom nem látszik, de a s.ggemből minden" típusú otthoni jógamatracon történő izé tényleg csak magamutogatás. Te ahol teremben, edzés közben vannak filmezve, az komoly sportteljesítmény és baromi kemény munka.

Ugyan így van ez férfiaknál is. Párom a mai napig edz, nem azért, hogy nekem vagy más nőknek tetsszen, csupán ez a hobbija, van egy testsúly amiben jól érzi magát, és a sportban kapcsolódik ki.

2017. dec. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
96%
A gyurma gyuri csinálhatja szenvedélyből a tornász lány csak dugni akar?Ejj ejj...
2017. dec. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
98%
Csatlakozom az előzőkhöz, kérdező inkább te vagy túl kanos, ha az ilyenben is a szexualitást látod.. akkor ezek szerint az a nő is egy r*bnc aki pl guggoló gyakorlatot végez fitnessteremben, es véletlenül ki is van dolgozva a teste?
2017. dec. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:

"Ahhoz nem kell napi 2-3 órát edzeni hogy valaki lotyó legyen."


De ahhoz már igen, hogy olyan alkata legyen, amivel úgy tudjon szelektálni az álomtestű, érzékien jóképű sugardaddy-k között is, ahogy neki a legtökéletesebb. Megnyugodhatsz, hogy ezt az egészet nem azért csinálják, hogy így prezentálják önmagukat a női esélyegyenlőség élharcosaként, hanem kőkeményen érdektől vezérelve.

2017. dec. 13. 22:20
 8/43 anonim ***** válasza:
29%
Más az, hogy valaki edz, és megint más, hogy fotózza/fotóztatja, videózza/videóztatja magát. Az utóbbit már én is magamutogatásnak tartom. Miért kell kirakatba tenni? Miért nem lehet csak a saját egészségük, kinézetük, erőnlétük érdekében edzeni, anélkül a folytonos mutogatási kényszer nélkül?
2017. dec. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
100%
A te problémádat úgy hívják, hogy frusztráció.
2017. dec. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
92%
Még suggar daddy.... :'D Dolgozna a nagy franc órákat naponta azért, hogy valami gazdag fószerrel legyek. Ha olyat akarsz, aki mellett a s.ggedet is 20ezressel törölheted, ahhoz bőven elég ha dobsz magadra 6 tonna vakolatot, egyszerű vagy mint egy bot, szebb vagy mint az ördög meg nem vagy 100 kiló. Mellesleg attól, hogy valakinek jó teste van még lehet egy nagy 0 az ágyban.
2017. dec. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!