Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Első, második ottalvásnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első, második ottalvásnál ciki ha csipás az ember, reggel?

Figyelt kérdés

Akkor is mikor már a mosdóból jön vissza?

Szerintem ez igénytelenség. Vagy ennyire nem érdekli a másik?


2017. dec. 15. 09:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Dehogy ciki, ez egy természetes dolog. H zavar szólj neki. Engem is zavar, de nem azért mert igénytelen hanem azért mert van valami a szeménél. Szólok neki, és kész
2017. dec. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Az a ciki, hogy olyan vilagban elunk, ahol a biologiai funkciok cikik :( Persze ne fingjunk orbitalosakat a szerelmunk elott, de azert az eloleny mivoltunkat ne szegyelljuk mar.
2017. dec. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
2# ennyi erővel szar.os seg.gel is mászkálhatnánk
2017. dec. 15. 09:32
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem, csak a harmadiktol ciki.
2017. dec. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
Kedves kérdező, a sz.ros s.gg és a csipás szem között azért van különbség. Azt hiszem, az előttem lévő normálisan leírt mindent, te meg elég primitíven reagáltál rá.
2017. dec. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
71%

Ha azt írod,hogy ébredés után van így, aztán megy a mosdóba és rendbe teszi magát, akkor OK. De mosdóból kijövet..nekem kiábrándító... És egyébként 2 mp, megtörli a szemét ébredés után és még arcmosás előtt is jobban néz ki.

Lehet,hogy túlzásba viszem, de több év után is első a mosdó, arcmosás+fogmosás.

2017. dec. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Attol meg elofordul az ilyesmi. Ha rendszeresen ilyen szolj neki, de ketlem hogy szandekosan csinalna.

Bar ha leigenytelenezed a parod szerintem hagyd logva a dolgot. Ez a viszonyulas legalabb olyan kiabrandito mint neked a csipas szem.

2017. dec. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

#2 vagyok. Ezt irtam: "eloleny mivoltunkat ne szegyelljuk mar."

Hat nekem az eloleny mivoltomba a sz a ros s egg el maszkalas nem tartozik bele. Ha neked igen, az mas.

2017. dec. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én is azt gondolom, hogy ha már kint járt a mosdóban, akkor illene eltüntetni a csipát, kiöblíteni a szájszagot, stb. És csak utána visszabújni a párom mellé.
2017. dec. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Bocsánat, félreértettem.


Nem vagyunk együtt. Régebbi dolog, csak most eszembe jutott. Igen, a mosdóból visszajövet volt még mindig csipás. Meg az egész reggeli készülődés, reggeli stb alatt is.

Nekem azért is fura, mert főleg a kapcsolat elején a legjobb oldalát igyekszik mutatni az ember. Ő meg erre nem figyelt.

Simán csak pasi.., vagy nem számított neki a másik?

2017. dec. 15. 10:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!