Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit ajándékoznátok? A párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ajándékoznátok? A párom haverja a lány

Figyelt kérdés

Pontosabban a párom egyik barátjának a párja.

Én annyira nem ismerem, nem nagyon szoktunk beszélgetni, nincs sok közös téma. Persze, ha ott vagyunk, akkor elbeszélgetünk, de csak ilyen átlagos dolgokról, (ruhák, kozmetikumok, könyvek, munka/egyetem) magamtól nem keresném fel, hogy valami komolyabban kérjem a véleményét vagy elmondjak neki valamit.

Már hagyomány, hogy együtt karácsonyozunk náluk.

Hozzánk képest elég tehetősek, illetve a srác szülei is. Legutóbb pl a szülőktől 2 hetes Mallorca-i utat kaptak karácsonyra, meg ilyenek.


A párom nem nagyon ismeri ki magát a lányos dolgokban, úgyhogy nekem kéne valami "apróságot" kitalálni a lánynak. De ennyire én sem ismerem, rákérdezni meg nem akarok.

Korábban parfümöt kapott, tavaly utalványt egy parfümériába...

Most is utalványra gondoltam egy bizonyos boltba (Hunkemöller), mivel tudom, hogy vannak onnan dolgai, láttam ilyen papír szatyrokat nála a lakásban.

Egyéb ruhabolt sajnos nem játszik, mint mondjuk a Zara vagy a New Yorker vagy bármi, mivel külföldön vásárol ennél drágább helyeken.


Viszont fehérnemű boltba utalvány nem illetlen kicsit?

7000Ft értékben gondoltam, ami nem sok ugyan, de ha tesz hozzá egy keveset már szép dolgokat lehet venni ott.


2017. dec. 15. 11:51
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nézd, bennem is felmerült, de az is, lehet, hogy nincsenek szülők, külföldön élnek, bármi lehet. nem kell mindjárt látatlanban "ítélkezni".
2017. dec. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Természetesen nem fehérnemű konkrétan, csak egy levásárolható utalvány, mivel ruhaboltba akartam, de mást nem tudok sajnos, ahol szívesen vásárolna.

De lehet, akkor inkább kitalálok valami mást...


Nem akartam konkrét tárgyat, mert nem ismerem úgy az ízlését, hogy merjek mondjuk parfümöt, ékszert, hasonlókat venni

(egyszer vettem parfümöt, de akkor azt tudtam, hogy szereti, mert említette, én meg megjegyeztem)

2017. dec. 15. 12:20
 13/20 anonim ***** válasza:
73%
Ne legyetek csak ketten otthogy egy meghitt karácsony estén? Milyen kapcsolat az, amiben a párod nem akar veled kettesben lenni karácsonykor és inkább elhívha a havert?
2017. dec. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Hogy ne legyetek csak ketten otthon, elmentek a parod haverjahoz, ahol ti, mint ket lany, csak nyug vagytok egymasnak, a ket pasi meg tok jol elvan. Hm, inkabb maradnek otthon a parommal
2017. dec. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Természetesen semmi baj nincs a kapcsolatunkkal.

Csak amikor a srác még nem volt együtt a lánnyal, akkor átmentünk hozzá karácsonykor, hogy ne egyedül legyen. Aztán ez így valahogy megmaradt az évek során...

2017. dec. 15. 12:26
 16/20 anonim ***** válasza:
Értem akkor az utalványt. Akkor legyen utalvány.
2017. dec. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tanulsz 10 eve, hogy egy annyira berogzott dolog legyen ez, hogy mivel a sajat csaladodtol tavol vagy, a havernal legyel. Nem ertem, mert nem tudtok otthon maradni.
2017. dec. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Karácsony előtt egy nappal még késő estig dolgozom, éjjel érek haza.

Emellett vizsgáim lesznek hamarosan, így nem nagyon van időm kiállítani egy komolyabb karácsonyi vacsit, kiglancolni a lakást, ahogy a nők szokták az ünnepek előtt.

Nem, nem tanulok 10 éve, de mi ez a 10 év amugy?

2017. dec. 15. 12:30
 19/20 anonim ***** válasza:
Én a helyedben vennék valamit a lushból, mert az menő(illetve tavaly még az volt), kiegészíteném egy jó könyvvel, valamivel, ami illik a csajhoz, és még választanék hozzá valamit a Müllerből vagy bioboltból. Esetleg még teakeverék is jó lehet.
2017. dec. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Vegyél a The Body Shopból karácsonyi témájú csomagot, nagyon szépek, jóminőségűek és az üzlet nem alkalmaz állatkísérleteket.
2017. dec. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!