Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lány barátom szétmenőben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány barátom szétmenőben van a párjával. Tetszik a lány, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy lány barátomtól szünetet kért a párja. A lány nagyon maga alatt van. Igyekszem vigasztalni. Lehet, hogy a fiú vissza megy hozzá, de a csaj mondta, hogy akkor jóval visszább lép a kapcsolatban vele. De fél, hogy nem tudna megbízni benne. Szeretnék esetleg én lenni a jövőben a párja, de azt szeretném főleg, hogy boldog legyen. Igyekszem támogatni őt most is a nehéz időkben, mint egy barát. Hogyan tudnám esetleg növelni az esélyeimet. 25/F.

2017. dec. 13. 16:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Jaj hagyjuk már ezt a barát-dumát. Kell neked a csaj és kész. Mondd meg neki őszintén, mit akarsz tőle.
2017. dec. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Egyenlőre csak barátkozz és amíg túl nem tette magát exén" eszedbe ne jusson komolyabbat mert sar érzés lehet ha visszamegy hozzá és csak sebtapaszként funkcionálsz.


Nem szépen tegye magát túl rajta lehet még a barátkozás is erős ha te kapcsolatot akarsz vele akkor azt mondom ne akarj a barátja lenni tünj el az életéből x ideig aztán később bejelentkezel mikor már túltette magát.

A barátzónából nehéz kapcsolatot kreálni mert mint férfi nem vesz komolyan. Én azt mondom tűnj inkább el és éld az életed aztán lehet összehoz vele a sors de így ne..


Saját tapasztalat.

2017. dec. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Én alapjáraton nem kezdenék olyan lánnyal, aki szakítófélben van a barátjával. Semmi értelme úgy kapcsolatot kezdeni, hogy még nincs is túl a volt barátján, csak te fogod megszívni, a lelki szemetesládája leszel.
2017. dec. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Heart of Darkness ***** válasza:
100%
Mondjuk ha támogatod őszintén és nem nyomulsz rá addig ameddig szét nem mentek és túl nincs a szakításon.
2017. dec. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Most nem. Most nem erre van szüksége. Még nagyon benne van a régi párja a szívében. Mindig is tetszett, de mióta ismerem (már több éve), ezzel a sráccal volt. Én tényleg azt szeretném, hogy boldog legyen. És azt a szerepet vállani az ő boldgoságában, amit nekem szán.
2017. dec. 13. 16:28
 6/11 anonim ***** válasza:

Ne adj tanácsot neki, ne mond hogy szakítsanak, de azt se hogy maradjon vele. Csak legyél ott neki, mert könnyen visszafelé sülhet el a dolog és akkor te leszel a hibás és elveszíted még a barátságát is.

Reménykedj, hogy a hasznodra alakul minden.

2017. dec. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Teljesen semlegesen kezelem a kapcsolatát, se szakításra, se maradásra nem bíztatom. Igyekszem meghallgatni, ami látom, hogy jól esik neki. Sajnos benne van, hogy elveszítem, még mérlegelnem kell, hogy mit és hogyan. De remélem nem tarototok egy bunkónak.
2017. dec. 13. 16:46
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor jól kezeled. Mást nem tudsz csinálni az ügy érdekében.
2017. dec. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha gondolod,írj rám. Tudom milyen nehéz helyzet.
2017. dec. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem az a bizonyos "megfelelő pillanat", de te kell hogy érezd. Szerintem most 99,9% hogy elutasít, főleg ha a szerelmét sírja vissza. Hát nem tudom. Attól függ.
2017. dec. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!