Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Szép női arcon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Szép női arcon csúnya, túlszedett szemöldök mennyire kizáró ok nálatok? Alak is rendben van.

Figyelt kérdés
2017. dec. 15. 23:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem.
2017. dec. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha hánynom kell tőle, az kizáró ok?
2017. dec. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
49%

Engem személy szerint kiráz a hideg a hajszálvékonyra szedett szemöldöktől. Minél dúsabb, annál jobb.

[link]

Ez a szemöldök szerintem pl nagyon szexi.

2017. dec. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem előny. Némelyik nő irtóra el tudja szedni a szemöldökét, nem is szépen, ívet tartva ritkítják, hanem fölészedik 0,5 centivel is. Kiábrándító tud lenni az összképet illetően. Inkább legyen kicsit vastagabb, de szép ívű, mint cérnavékony, de ízléstelenül kiszedett. Tetovált szemöldökűvel össze sem jövök. Detto száj.
2017. dec. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%

Nagyon visszataszító tud lenni mindkét véglet szerintem.

Amit előző linkelt nekem sok. Személy szerint már attól is hányok, ha ki van húzva úgy, mintha oda lenne festve.


Ez még belefér pl.:


[link]

2017. dec. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%

Képpel illusztrálva, nekem leginkább az ilyesféle szemöldök tetszik. Nem túl elszedett, de nem is vastag, igénytelen:


[link]

2017. dec. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez szép, szolid.
2017. dec. 16. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha már nem nő ki, lehet beültetni.

Sajnos sok nőnél ez van, kénytelen tetováltatni, mert nem nő már.

2017. dec. 16. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Olyasmi nekem, amit az ötös linkelt. De jobban tetszene úgy, amit a hatos linkelt. De már nem nő ki.
2017. dec. 16. 10:25
 10/12 anonim ***** válasza:
Az jó. Szerintem azzal nem lehet gond. Itt mindenki a legrosszabbra gondolt szerintem hirtelen, amit el tud képzelni. :D
2017. dec. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!