Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy korkülönbség, ez működhet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy korkülönbség, ez működhet?

Figyelt kérdés

Van egy psi,akit már 2 éve ismerek. Nagyonjó barátok pettünk a 22 év korkülönbség ellenére. Én egyetemista vagyok, ő is egy nagyon intelligens pasi,magyon jókat beszélgettünk mindog,sokat találkozunk.

“Lelkitársak pettünk.” Szó szerint mindent elmondunk egymásnak. 2 év alatt ha hisztiek ha nem,nem történt semmi köztünk.

Tegnap valahogy szóba került a dolog,teljesen random és hàt egymásnak estünk. Nem csak ő kezdeményezte.

Azt mondta nem akarja hogy együtt legyünk,mert hát nagyon fiatal vagyok.

Viszont mindkettőnknek nagyon jó volt az együttlét,nekem is,neki is.

Megbeszéltük,hogy meg fogjuk ismtelni.

Attól félek,hogy így lassan belezúgok akaratom ellenére is,mert az ágyban is nagyon figyelmes,csak az van amit én akarok stb.

Úgyhogy megbeszéltük,hogy barátság marad,de extrákkal.

Szerintetek ez hosszútávon működhet? Vagy elkerülhetetlen,hogy én is belé és ő is belémzúgjon?

20L



2017. dec. 16. 09:06
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
*Bocsi az elírásokért,telóról írtam.
2017. dec. 16. 09:07
 2/21 anonim ***** válasza:
6%

Röviden: A ti dolgotok! Úgy sem mi fogunk helyetted dönteni.


Sok sikert a felnőtté vàlás útján. Nagyon gyerek vagy még. Kisanyàm. Ahogy a kisfiú is..!!

2017. dec. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
83%
Hat, nem az eszedert szeret, az mar nyilvanvalo.
2017. dec. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Nem is lesztek együtt, de párszor még meg fog dugni, te meg meg fogod engedni. Csak a szokásos.
2017. dec. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

A nejem családjában van egy 20+ korkülönbségű házasság ami 16 éve működik. Anno nem mertem volna rá fogadni. Szerintem a kapcsolat inkább a két szereplő személyiségétől függ.

Mondjuk nem tudom hogy milyen lesz az életük, hogy a pasinak 4 éve van a nyugdíjig míg a csaknak meg 25.

2017. dec. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
76%

Ne legyel mar ennyire fogyi... Ha jokat beszelgettek es meg a szex is jo, es nem vagy egy lelketlen szociopata akkor bele fogsz szeretni. Nem is ertem a kerdest, igy mukodnek az emberek.


Amugy meg olyan nagy baj lenne ez? De most komolyan, mi a franc tortenne, ami egy 25 eves sraccal nem eshetne meg? Egy fiatalabb miatt kevesbe fajna a szived, ha szakitanatok? Nem. Ha egyutt maradtok az jo, ha szetmentek az se katasztrofa, egy korodbelivel sem tartana halalotok napjaig.


A baratsag extrakkal egy degeneralt dolog. Mind a baratsag, mind a szerelem bemocskolasa. Legalabb egymas kozott ne hivjatok igy. Olyan nagy dolog volna azt mondani, hogy jartok? Inkabb leszel negyven eves ferfi szeretoje, mint a baratnoje? Mert tevedes ne essek, a baratsag extrakkal csak egy kodosito duma, amivel a szereto statuszba kenyszerult emberek (tobbsegeben nok) probaljak az onbecsulesuket menteni. Nem kell nevet sem adni a kapcsolatotoknak, csak legyetek egyutt, aztan majd alakul.

2017. dec. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%

Szex működhet, kapcsolat nem. Ha nem tudod külön választani a szexet és az érzelmet, akkor ne menj bele. Mit kell túlragozni? :)

Ha beléd is esik, korkülönbség hahó. 22 év nagyon sok. Nem a te súlycsoportod. Keress egy fiatalabb férfit.

2017. dec. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
80%

Én éltem így 12 évig, két szép gyerek, meg minden.

nem a kor miatta lett vége.

2017. dec. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
57%

Javitom az elozo hozzaszolasomat: igazabol a belezugas mar megtortent. Ezert szuletett meg a kerdes. Menekulhettek a kotottsegektol, az aldozathozataltol, a szerelem kinjaitol ameddig akartok, de folosleges. A ferfiak sem lelketlen szornyetegek, egy ido utan te is fontos leszel neki (ha nem taplal irantad gyengedebb erzelmeket mar most). Inkabb jarjatok rendesen, aztan lesz ami lesz, ennel a toketlenkedesnel barmi jobb.


Mielott a tagadasba menekulnel, hogy aaaaaaaa te aztan nem vagy szerelmes, tedd fel magadnak a kerdest: ha mas not dugna az fajna?

2017. dec. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Manapság nagyon sok az ilyen kérdés, olvass vissza a válaszokra.


Én nem hiszek benne. rövidtávon működhet, de hosszútávon, komoly kapcsolatként, kétlem.Egyedi esetek persze mindig vannak az ellenpéldára.


Másabb az,hogy lelkitársként remekül elbeszélgettek, megértitek egymást, sőt, a szex is működik, de amikor ebből együttélés lesz, közös otthon. Te szeretnél gyereket?Nem hinném,hogy Ő annyi idősen vágyik rá, biztos van már Neki.


Egyébként nincs veszítenivalód. 20 évesen van még időd várni,hogy működik-e vagy sem.De nagyon ne éld bele magad.

2017. dec. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!