Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 43 évesen mennyi szex a normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

43 évesen mennyi szex a normális?

Figyelt kérdés
43 évesek vagyunk a nejemmel és havi 1-2-szer vagyunk eggyütt. 18 éve élünk házasságba van 2 gyermekünk és nagyon szeretem. De nekem a szex az kevés. Napi szinten kézimunkázok. Néha évente 5-6 alkalommal megyek örömlányhoz. Másnál mi a helyzet?
2017. dec. 17. 05:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

43 évesen heti 2-3 volt átlag, de volt hetekig naponta is.

Most 46 éves korunkra nálunk is csökkent a szex átlagosan havi egy alkalomra.

Ahogy visszaemlékszem úgy kezdődött, hogy a párom elkezdett romantikus könyveket olvasni.

Az első hetekben még tetszett a dolog, mert amikor letette a könyvet és mellém bújt olyan tüzes és nedves volt, alig várta, hogy magáévá tegyem. egy hónap nem kellett és gyökeresen megváltozott. Nem tetszett neki ahogy eszek, ahogy hozzá érek, stb. Igen magasra tette a lécet. Valószínűleg engem is olyan ideális pasassá akart formálni mint amilyenekről a könyveiben olvashatott.


Egy több éves folyamat során először csak nem kezdeményezett, azután egyre gyakrabban fájt a feje. És fokozatosan elhidegültünk egymástól. Befordult a könyveibe, ezer számra fogyasztja őket, olyan mint valami kábítószer.


Most ott tartunk, hogy ha én korán fekszem, akkor Ő éjfélig olvas, amíg el nem alszok, de most amikor a neten lógok gyorsan megfürdik lefekszik és már alszik is.

Ha véletlenül egyszerre fekszünk le, akkor nagyon megfájdul a feje.


Úgy érzem totálisan kiégett. Az előjáték fél óra, de még akkor is úgy érzem, hogy száraz.

Kellemetlen vele a szex, sokszor nem is élvezem. Egyszerűbb, ha kiverem magamnak.

Szerintem Ő sem élvezi, mert azt mondja a rövid menetet szereti amikor 5 perc alatt végzek vele.


Bennem is érik a gondolat, hogy jó lenne egy szerető, akivel nem csak azért fekszünk egy ágyba, hogy egymás derekát melegítsük.

2017. dec. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!