Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a társadalom szociopatát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a társadalom szociopatát csinált belőlem, van még esélyem visszavedleni normális emberré, normális kapcsolattal stb?

Figyelt kérdés

Tinikorom óta gyűlölnek az emberek (minden közösség kivet azóta magából), több száz nő meg elutasított.

Emiatt egy igazi szociopata lettem, érzelmek nélkül, tényleg nem érzek már semmit.


Olyan ez mikor addig kapod az ütéseket és rúgásokat hogy a végén már tényleg nem is érzed hogy ütnek és rúgnak, sőt egyáltán nem érzel semmi mást sem.


Egy álmodozó tiszta lelkű fiúból egy sötét lelkű szociopata lettem, itt tartok 27 évesen.


Vissza lehet ezt valahogy fordítani és egészséges emberré válni?


2017. dec. 17. 10:00
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
88%

Magad miatt vagy szociopata, a társadalom legfeljebb csak tükröt mutat neked. Belül kell keresni a problémát, tudod, „amint bent, úgy kint”. Felfogod ezt a mondást?

Egyébként, remélem egy gyenge troll vagy, ha nem, akkor valamiképp ki kell vonni téged a forgalomból, mielőtt megölsz valakit. Sürgősen keress fel egy szakembert!

2017. dec. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
83%

Nem CSAK a társadalom teszi ezt sohasem. Lehet rossz környezetben valaki úgy, hogy ettől még nem válik szociopatává. Lehetsz szociopata úgy is, hogy éppenséggel marhára nem veszed észre a saját hibáidat, ezért 100%ban a környezetedet okolod, ami ellenséges magatartásba juttat.

Nehezen lehet bármit mondani a kérdésről, mert nem írtad le, hogy konkrétan mivel bántottak. Nekem is volt “álmodozó tiszta lelkű” ismerősöm, aki egy idióta, elrontotta a saját életét és utólag megkeseredettségében másokat okol érte.

Mi az, hogy több száz nő visszautasított? Ha egy műmàjer vagy, aki minden második nőnél bepróbálkozik, akkor ne csodálkozz. Azt hiszem épp a te kérdésedre válaszoltam ezelőtt, ahol azt írták neked, hogy nem tudod milyen módon ismerkedj. Előbb megkéne tanulni normálisan ismerkedni, nem pedig sajnáltatnod magad azon, hogy béna viselkedéssel 100000en is visszautasítanak, megfelelő viszonyulással ezt akár a visszájára is tudnád fordítani, és akkor bármelyik nő szóba állna veled.

2017. dec. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
84%
Olyan nincs, hogy bármi csinál belőled bármit. MAGADBÓL csináltál TE szociopatát. Azt nem te választod, hogy mi történik veled, de hogy erről hogyan gondolkodsz, mit hozol ki belőle, előnyként vagy hátrányként kezeled, az 100%-ban a te sarad. Itt jön ki a legnagyobb probléma veled. Okolsz te mindenkit, de önismereted nincsen, magadba nézni nem tudsz, a saját hibáidat, a rossz mentalitásodat már lusta vagy megváltoztatni.
2017. dec. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
44%

Én is hasonlóan éreztem, amikor sokat próbáltam nőzni.

Ha nagyon sokat próbálkozol, akkor olyan energiamennyiségeket fektetsz be, amik nem térülnek soha meg. Ez valahol fel kell szabaduljon, ebből lesz a düh és a stressz.


Nekem az vált be, hogy nem veszem komolyan a nőzést. Nem próbálkozom náluk. Helyette inkább magammal foglalkozom. Játszom a gépen meg hasonlók, amit élvezek csinálni. Így a sok energiát magamra fordítom a sok energiavámpír helyett.

Valamennyire bevált.

2017. dec. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
78%

Mások hibáztatása:5

Önismeret:1

2017. dec. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 Költőnő? ***** válasza:
74%
Ugyanígy volt velem, csak én nem ezt az utat választottam, hanem megkerestem, h bennem mi működik rosszul.
2017. dec. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

"Mi az, hogy több száz nő visszautasított?"


Pont így történt, ahogy leírtam. Rengeteget enerigát raktam a nőzésbe, szinte 0 volt a megtérülés. Ez olyan szinten gyilkolta a lelkemet, hogy nehéz rá szavakat találni...

Persze nem akarom én csak a társadalomra kenni a dolgot, én is biztos hajlamos voltam rá hogy ilyenné váljak.

De épelmével szerintem lehetetlen elviselni azt amikor folyamatosan dolgozol valamin és folyamatosan SEMMI eredménye nem lesz...


Így védekezett a szervezetem, ennyi történt.


Egyébként kezdem megszokni ezt, megtanultam már sokkal jobban kezelni mint előtte, kívülről egész normális embernek tűnök.


A legrosszabb az hogy színészkedni kell, meg kell játszani az érzelmeket, hogy én is "normál" ember vagyok.


Pedig nem vagyok. Képtelen vagyok érezni, nem tudom mi az hogy empátia, nincs bennem semmi szégyenérzet, stb..

2017. dec. 17. 10:25
 8/31 anonim ***** válasza:
81%
#7 basszus, te elsem olvastad a válaszom többi részét, csak kiszelektáltál egy sort, és nyomatod a semmitmondó önsajnáltatós dumáidat:D Minek írsz ki kérdést, ha nem érdekelnek a válaszok?:D Csak azért, hogy idesírsz, ide gyere panaszkodni, nem másért...
2017. dec. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Én arról írtam hogy miért váltam azzá, ez volt a gyökere.


Te viszont leírtad frankón hogy biztos nem tudok viselkedni meg a többi...inkább te puffogatsz üres frázisokat...


Minek írok ki kérdést?


Miért, a nők "nem törődik velem a pasim" eleget kérdései mennyivel jobbak?

2017. dec. 17. 10:32
 10/31 anonim ***** válasza:
20%

Egyébként azért vetnek ki magukból a neten a közösségek (mint itt) mert ugyanúgy szociopatát csinált belőlük az egész, mint belőled...XD

Hisz nézd meg mit csinálnak. Valaki kiír egy kérdést, ahol szomorkodni akar, ők meg kicsinálják.


Erre szokták mondani, hogy a homofóbból lesz a legnagyobb homokos. XD


Na mindegy. Mondtam, foglalkozz mással a nőzés helyett.

2017. dec. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!