Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben a kategóriában egyáltalá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a kategóriában egyáltalán érdemes feltenni kérdést?

Figyelt kérdés

Nem, nem arra a néhány mániásra gondolok aki minden nap megkérdezi kicsit átfogalmazva hogy "én már soha nem kellek senkinek?".


Az ilyenekre persze hogy rárepül a troll sereg.


Viszont vannak értelmes kérdések is, amik simán csak elkeseredett emberek kérdései. De látszik hogy a kérdező valóban tanácsért jött, és nem itt akar naplót vezetni.


Ennek ellenére, mik a szokásos válaszok?


"napi hiszti megvolt?"


"mert életképtelen lúzer vagy"


Én eddig ebben a kategóriában még nem is tettem fel kérdést, de amit eddig láttam...szerintem maradok máshol. Csak furcsa hogy felnőttek párkapcsolati kérdéseit pont a felnőtt párkapcsolatok kategóriában nem lehet feltenni, mert valami villámhárítóként vezetik le a trollok a feles energiájukat.



2017. dec. 17. 10:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom, még gondolkodok rajta.

Miért, szerinted nem?

2017. dec. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
26%
Egyetértek. Már régen nem az eredeti funkcióját tölti be a kategória. Vannak értelmes kérdések, melyek érdekesek is egyben, ezekre szívesen válaszolok érdemben, a buta embereket/kérdéseket beoltom, ahogy szoktam.🙃
2017. dec. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
34%
Én se tettem még fel kérdést, és nem is fogok, mert a problémáimat egyedül én vagyok képes megoldani, más ebben nem segíthet, mivel rajtam kívül senki se lát bele annyira az életembe, mint én magam. Ha én se tudom, mi a helyes lépés, akkor más hogy tudná? Én azon csodálkozom, hogy az emberek ennyire nem ismerik önmagukat, ennyire mások megerősítésére van szükségük, annyira éretlenek, hogy vadidegen emberek tanácsaira van szükségük, hogy megoldják a problémáikat. Én mindig tudom, hogy mit kell tennem, még ha nehezemre is esik megtenni sokszor.
2017. dec. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

Mert az ilyen debil embernek mit mondon az ember? Leírtuk már százszor, de ezek nem normális kérdések, épeszű ember nem így gondolkozik.

Az oldal azért van, hogy segítsünk. Tudod mivel NEM segítesz neki? Ha álomvilágba ringatod. Ha hazudsz neki, hogy jajj ő így is biztosan nagyon jó ember, és semmi baj nincsen vele, biztos csak nem találta még meg a megfelelő embert. Na ezzel tuti nem fogsz neki segíteni. Az embernek csak a nagy pofon segít. Mikor valaki őszintén megmondja neki, hogy figyelj csak, ezt és ezt baromi rosszul csinálod. Nézz magadba mert a probléma te vagy. Mert ez az igazság. Bármi nem megy az életedben az a te sarad. Mindenki a saját sorsának a kovácsa. De senki nem fog változni 1-2 nagy pofon nélkül. Azért kellenek ezek a kommentek, mert a 100adik után talán már leszáll majd a földre a kérdező, és nem másokat okol a saját hibáiért.

Ha nagyon kukacoskodni akarunk, akkor ez a felnőtt párkapcsolatok kategória, tehát a kérdéseiket fel sem tehetnék ide. Mert érett, felnőtt ember nem hisztizik és nem másokat okol a kudarcaiért.

2017. dec. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Mert sokszor ugyanazt kérdezik meg naponta.

Mert a kérdések nagyobb része troll kitaláció.

Mert ugyanazt a troll, direkt provokáló kérdést teszik ki naponta.

2017. dec. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
42%

Férfiként kb. felesleges kérdezni itt.

Nőként meg körbenyalnak a legapróbb gondodért is.

2017. dec. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Lazy Lover ***** válasza:
10%
nem! sajnos ez az oldal már nem azért van hogy segítsünk egymáson... inkább a harag a rosszindulat tombol itt
2017. dec. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem, ráadásul itt különül eé legjobban a két nem "hozzáállása" a dolgokhoz. Ráadásul ide sok férfi-és nőgyúlölő is jár, úgyhogy akármit írsz, zsigerből te vagy a hibás (a másik nem szemében). Ez meglátszik a pontozásokon is.
2017. dec. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
64%
Pont leírtam máshol is ha ennyire zavarja őket hogy ugyan azt a kérdést felteszik akkor nem kell rá válaszolni. De az emberek ezt nem bírják ki és taposnak még egyet rajta. Ide járnak az emberek levezetni a feszültséget másokon ahelyett hogy segítenének egymásnak. Tettem már fel itt kérédst nem is egyet na azóta soha többet. Nem hogy nem válaszoltak rendesen még szinte retardált fogyatékosnak néztek. Ott kötöttek bele ahol csak tudtak. Ez az oldal tele van rossz akaratú emberekkel.
2017. dec. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
79%

De például eleve minek ír ki kérdést, aki semmit nem fogad meg a válaszokból, és már eleve megvan, hogy milyen választ akar?? Ami meg nem egyezik a véleményével az jajj de rosszindulatú..

Itt vannak például az "erőszakos a párom" meg "megszületett a babánk azóta a férjem mindig bánt" meg "összeköltöztünk de nem segít semmiben". És basszus hiába írod le neki, hogy idióta amiért elviseli, hiába írod neki, hogy ilyen emberrel nem szabad együtt maradni, mert NEM HALLGAT RÁD. Mert ő jajj de nagyon szereti a párját és nem akar szakítani... Akkor várd meg míg agyonver ha ennyi eszed van. A kérdezők nagy többsége nem fogad el az ő véleményével ellentétes választ. Akkor minek teszi föl a kérdést?

2017. dec. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!