Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben a kategóriában egyáltalá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a kategóriában egyáltalán érdemes feltenni kérdést?

Figyelt kérdés

Nem, nem arra a néhány mániásra gondolok aki minden nap megkérdezi kicsit átfogalmazva hogy "én már soha nem kellek senkinek?".


Az ilyenekre persze hogy rárepül a troll sereg.


Viszont vannak értelmes kérdések is, amik simán csak elkeseredett emberek kérdései. De látszik hogy a kérdező valóban tanácsért jött, és nem itt akar naplót vezetni.


Ennek ellenére, mik a szokásos válaszok?


"napi hiszti megvolt?"


"mert életképtelen lúzer vagy"


Én eddig ebben a kategóriában még nem is tettem fel kérdést, de amit eddig láttam...szerintem maradok máshol. Csak furcsa hogy felnőttek párkapcsolati kérdéseit pont a felnőtt párkapcsolatok kategóriában nem lehet feltenni, mert valami villámhárítóként vezetik le a trollok a feles energiájukat.



2017. dec. 17. 10:16
1 2
 11/14 AchromaticSmarties ***** válasza:
54%
A "napi hiszti megvolt?" és a "mert életképtelen lúzer vagy" válaszok jellemzően az életképtelen lúzerek napi hisztijei, ahogy észreveszem. :D Nyilván nem kötelező ezek az oldalon kommenteket írni, ezért sem értem, hogy miért háborodik fel valaki, hogy milyen kérdések vannak már itt. Ha nem okoz örömet válaszolgatni, akkor van még 1.000.001 egyéb elfoglaltság a világon a gyakorizás helyett.
2017. dec. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Diavolino44 ***** válasza:
62%

Altalaban, oda szoktam betrollkodni a noi kerdesekhez, ahol a csaj randirol randira jar, meg kap 3251 levelet, de szerinte nincs egy normalis pasi, azert mert tul nagy a boseg zavara, s nem tudja leszukiteni, kit vagy mit akar.


“Ferfi luzer” kerdeseknel legtobb esetben a kerdest elolvasva is elore lehet tudni, hogy azert irta ki, hogy ezzel letudja a lelkiismeretet. Az ilyen meg ugy sem azert van itt, hogy segitseget szeretne, mert barki irhat neki barmit.


Egy “kerdescsoporthoz” szoktam mindig irni normalis valaszt, s szinte kivetel nelkul, mindig pozitiv visszajelzest kapok a valaszaimra, s ez az elo ismerkedes, pl hogyan menjek oda a lanyhoz aki tetszik?

Azert segitek, mert ezt pontosan tuom milyen kutya nehez, izzado tenyerek, torokban dobogo sziv, adrenalintol kesze-kusza gondolotak. Ha valaki tenyleg oda mer menni, annak szivesen segitek, hogyan csinalja.

2017. dec. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Jó azért a 10. válaszolónak is igaza van. Elkezdenek siránkozni de a változást nem akarják.
2017. dec. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
#11 Azta, milyen bölcs valaki. :)
2017. dec. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!