Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted? Normális választ

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted? Normális választ

Figyelt kérdés

Milyen egyértelmű jelet adhatnák neki,hogy tetszik nekem,anélkül,hogy beszélnék vele?

(csaj vagyok)


2010. jún. 2. 20:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szia

szemeztek, mosolyogsz rá, ilyenek :)

2010. jún. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%
szemezgess vele, vegyél fel ugyanolyan pólót, mint ő, férkőzz be a baráti körébe, kapd be az ujjad előtte, rebegtesd a szempilláid, kövesd hazafele, vegyél egy kutyát és előtte sétáltasd, majd ha rátámad az idomított kutya, mentsd meg, véletlenül gáncsold ki, kérdezd meg tőle, hogy megfoghatod-e a gyönyörű haját, nyiss rá a budiban, rendezz neki vetkőzést
2010. jún. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%

azonkivul h felvetted iwiwre,myvipre,hotdogra,facebookra,msnre meg a szokásos körök, tenyleg menj oda hozza és nyugozd le. vegyél neki fát(a helyi önkormanyzatot keresd fel hozza, imádni fogja:))

tépd le magadrol a ruhat, meg rola is, tancolj körülötte , nyald meg ja és mélytorok előny

2010. jún. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Igen! Gyakorolj a mélytorokra Magnum fagyival! Persze csak úgy, h ő is láthassa;)

nem is szólsz hozzá, mégis lenyűgözöd:)

2010. jún. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
csatlakozom az elottem szolohoz
2010. jún. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
és a fa lombjain is fel-le csúszkálhatsz. csakis előtte:)
2010. jún. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"nyiss rá a budiban"


ez vicces voltxD

Érdekesen érezném magamat ha az a csaj aki tetszik éppen szarás közben rámtörXD


De most komolyan kerüj a közelében és próbálj a szemében jófej lenni.


ÉS akár rá nyithasz a budin isXD

2010. jún. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
a világ legszebb spiccét gyakorolva emeld fel a lábad vállig és ordítsd ahogy a torkodon kifér: PÁHOOOOOLY!!!!!
2010. jún. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
előzőnek- én is pont ilyeneket csinálok pasimnak!:O
2010. jún. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

és nem akar folyton szexelni veled?

DE!!!

na látjátok:) ennyi

2010. jún. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!