Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek helyes-e? (bővebbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek helyes-e? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

A barátommal már 2 éve együtt vagyunk és az sportcsarnok öltözőjében szeretnénk pettingelni. Szerintetek ez jó ötlet?

A szüleink nem tudnak rólunk ezért egyikünknél sem tudunk lenni. Ennél jobb helyet pedig nem találtunk.

15/L


2010. jún. 2. 20:08
 1/8 anonim ***** válasza:
hát,nem rossz,csak akkor úgy,hogy kerestek valami kulccsal,vagy belülről zárható helységet. mondjuk a wc. ha nincs külön választva a fiú-lány vagy ilyesmi. :)
2010. jún. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Elég kockázatos...én nem tenném...:S

De ha megkérdezed hogy helyes...akkor sztem Te úgy gondolod hogy nem az igaz?

2010. jún. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Szerintem rendkívül jó ötlet xD Fóleg ha Orálisan is kényeztetitek egymást :D
2010. jún. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Rendkívül jó hely mi a barátnőmmel a központi térben csináltuk :D csak egy szaktanári lett ^^. a csajt meg kirúgták :D
2010. jún. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

20:12-es akkor elég merészek lehettetek ;)

2010. jún. 2. 20:14
 6/8 anonim ***** válasza:
2 évig hogy lehet titkolni egy kapcsolatot?:D
2010. jún. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább ne, mert könnyen lebukhattok, és akkor kicsapnak titeket. Na meg gondolom a szüleid sem így akarnának értesülni a kapcsolatotokról. De egy 2 éves kapcsolatot mondjatok már el otthon, szerintem örülnétek, hogy így egymásra találtatok és ennyire szeretitek egymást. Gondolj bele, neked hogy esne ha a gyereked egy ilyen komoly kapcsit eltitkolna...
2010. jún. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hát nagyon könnyen, úgy titkoltuk, hogy pl amikor találkoztunk akkor mindig azt mondtam h tovább tart az edzés vagy ilyesmi..

Szerintem majd csak ha kezdődik a nyári szünet akkor mondom el csak a szüleimnek, mert most rontottam az iskolában egy picit és félek hogy rá fognák..

De köszi a válaszokat!

2010. jún. 2. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!