Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ilyen lány átlagosnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen lány átlagosnak vagy átlagon alulinak számítana?

Figyelt kérdés

Szép bőr, szép vonások, nincs rajta semmi feltűnő.

Normális orr, szép szemek, telt ajkak.


Viszont:

Genetikailag rossz fogsor, több tömött és gyökérkezelt fog, ferde alsó fogsor, nem egyforma méretű felső fogak


Hosszú, puha, de nagyon vékonyszálú "kisbaba haj", kb mint:

[link]


Jó arányok, de nem feszesre edzett alak, kb mint:

[link]


Hétköznapi, egyhangú öltözködés:

[link]


[link]


[link]


[link]


2017. dec. 17. 22:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Átlagos, lesz akinek átlag feletti. De biztos nem az alatti.
2017. dec. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tök mindegy? Az a lényeg, hogy ANNAK AZ EGYNEK különleges legyél!
2017. dec. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ennyiből átlagon alulinak semmiképp nem mondanám.

Nem tudom, hogy a fogsorod mennyire zavaró tényező így láthatatlanban ( az, hogy tömött vagy kezelt az nálam mindegy, ha egyszer meglett javítva ), de ha szép az arcod, az alakod ahhoz hasonló amit linkeltél valamint a bőröd is szép ( még jobb, ha legalább minimálisan barna ), szerintem semmi gond nincs veled. Legalábbis így most ezen az állásponton vagyok. :) Majdnem hogy bejön ez a testalkat, de a konkrétat látni kéne, hogy biztosat tudnék mondani ( ez nem felhívás képküldésre! ). Az öltözködéseddel sincs probléma szerintem, én sokkal jobban kedvelem ezt és az ehhez hasonlót, mint a magassarkút és társait. :)


23/f

2017. dec. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A második testre bőven jó.

Az elsőnek hülyén áll,hogy seggig növeszti az 5 szál haját.

A hétköznapisok meg átlagos vékony nők.

2017. dec. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%

Ezerszer el lett már mondva. Nem tudunk 3 belinkelt modell nő fotóiból összevágni gondolatban egy pont olyan embert mint amilyennek ő leírja magát.

Ha magadról kérdezel akkor magadról tegyél ki képet mert mi (ahogy szerintem szinte minden ember) az összképet nézi.

2017. dec. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Teljesen jó. Átlagos szerintem nem létezik legalábbis ultra szubjektív és kinek mi tetszik kategória alak magasság stb


27f

2017. dec. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha ez te vagy, nem küldenél inkább egy képet? Nekem átlagon felüli lenne, főleg ha külön megtetszik benne valami, a szeme, a mosolya vagy leginkább a karaktere, a személyisége.
2017. dec. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezek mind átlagon felüli nők.
2017. dec. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%
Fogsor kit erdekel. Nem ken babak az emberek az egyenletlen fogak is sexyk. A haj az nagyon tuti szamomra. Gondolom husis vagy azzal sincs baj amig nem vagy 70 kilo. : D
2017. dec. 18. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Külsőre átlagon felüli, de a belső az, ami fontosabb.
2017. dec. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!