Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Nálatok mit jelent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Nálatok mit jelent amikor ti álltok és beszélgetés közben egy ülő férfi vállára teszitek a kezeteket?

Figyelt kérdés
2017. dec. 18. 12:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt én is nagyon szeretném tudni. És azt is, hogy a többszöri megérintés mit jelent.
2017. dec. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Ez elég emberfüggő, én közvetlen ember vagyok, így az érintés (kar, váll, hát) semmi különöset nem jelent, ha haverokról vagy barátokról van szó, akár nők, akár férfiak, nincs különbség. Szerencsére nem is szokták félreérteni.
2017. dec. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az a körülményektől függ. Mondjuk én nem szoktam csak úg fogdosni más embereket, de ha valaki tetszik akkor tudatalatt is keresem az érintkezés lehetőségét. Még észre se veszem, és már hozzártem aztán meg hoppááá...
2017. dec. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Munkahelyen történt az eset, alig ismerjük egymást mivel új vagyok ott és meglepett egy kicsit hogy beszélgetés közben a vállamra tette a kezét.
2017. dec. 18. 14:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálam azt jelenti hogy tetszik a másik. A flört előszobája úgyszolván. Nem biztos hogy neki akarok örök hűséget kifejezni, de tetszik :)
2017. dec. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Munkahelyen semmit jelent. Azonos neműek is tesznek így sokszor.
2017. dec. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha egy férfi cseppet sem érdekel akkor ilyet nem teszek :)

Nálam is inkább egy kis flört ez.

2017. dec. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!