Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért elvárás némely nőtöl a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért elvárás némely nőtöl a jogosítvány és az autó?

Figyelt kérdés

Nos én úgy látom nem Szaud Arábiában élünk, itt nyugodtan letehetik a jogsit és vehetnek autót, hogyha szeretnek vezetni. Van a másik részük, akiknek van kocsijuk és ezt a párjuktól is elvárják, hogy legyen. De miért? Mitől lesz jobb az a párkapcsolat?

Azért kérdezem, mert fordított felállásban érdekes módon nincsen gond. Instás képek is tele vannak azzal, hogy a férfi vezet, a nő meg anyósülésen selfizget, de mi azzal a gond, ha a nő vezet? Ilyen hülye a társadalom, hogy ezt cikinek nézi? Engem egyáltalán nem vonz se a vezetés se az autók, nincs is szükségem rá és engem teljesen hidegen hagy, hogy van e kocsija vagy nincs. Csak sokszor úgyérzem mintha valami társadalom elvárás lenne az autó, pláne a férfiak fele pedig többen nem szeretnek vezetni.


2017. dec. 18. 14:43
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
60%
Mert akinek van autója esetleg lakása is, az valószínű hogy biztos anyagi lábakon áll. És a nők akárhogy szépítjük nem szeretik a csórókat akik viszik a zsebükből a pénzt. Ha nő lennék és családot akarnék alapítani,én is ilyen pasit választanék. De szerencsére pasi vagyok 😊 autóval és házzal meg jól fizető állással 😉
2017. dec. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

"de mi azzal a gond, ha a nő vezet? "


Semmi, csak te csinálsz belőle problémát.

2017. dec. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
63%

Én férfiként mondom azt hogy nincs ezzel semmi gond.

A férfi tudjon autót vezetni. Ha valahova menni kell, el tudja vinni az asszonyt.

Persze jó ha a nőnek is van jogsija, de ne legyen már evidens hogy ő vezet a hapsi meg nézelődik az anyósülésről!

Ugyanúgy mint a főzés. Jó ha a férfi is tud főzni, de alapvetően ebben a nő legyen profi, ő vigye ezt a dolgot.


Persze ez csak az én felfogásom, más felállás is lehet tökéletes, működőképes. Van ahol ez nem kérdés, de én pl. jobban ragaszkodom a "hagyományos" szerepek megtartásához.

2017. dec. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
81%

"Miért elvárás némely nőtöl a jogosítvány és az autó?"


Miért foglalkozol olyan libákkal, akiknél ez elvárás?

2017. dec. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
55%
3as válaszolóval értek egyet. Mindent le írt.
2017. dec. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
88%
Nem elvárás, de azért ad egy plusz kényelmet saját magamnak is. Pl. nem kell a páromat győzködnöm, h vigyen el ide-oda, hanem beülök a kocsiba és elmegyek ahová akarok. Munkában sem kell várakoznom, h jöjjön értem, valamint "elvárni", h majd ő elvisz...
2017. dec. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
74%

Nem kizárólag a nők elvárása ez, a mai világban szinte alap,hogy legyen jogsija aki egészségileg alkalmas a vezetésre. Mindegy,hogy nő, vagy férfi.

Még a munkahelyeken is megkérdezik,hogy van-e jogosítványa az álláskeresőnek, sőt, szerintem simán előnyt is jelent ha van.


Én vidéken élek, nem a fővárosban. Innen busszal/vonattal eljutni valahová kész rémálom. Ha nincs autó pl. egy betegség, orvoshoz/kórházba járás is gondot okoz, sőt, egy nagybevásárlás is, de a gyerek iskolai programjaihoz is gyakran szükség volt arra,hogy vigyük/hozzuk.


Nekem is alap a jogsi, de természetesen nem ez az elsődleges szempont a párválasztásnál.

2017. dec. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
68%
A mai világba ez alap
2017. dec. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
89%
Férfi esetében egy biztonságot is nyújt, ha tud vezetni és vezet is. Ha mondjuk családot szeretnénk és el kell vinni orvoshoz, akkor majd mindenért a szüleimet fogom hívogatni, h gyertek értem, mert tudjátok, Béla nem vezet?! Vagy ha gyerekért el kell menni, elvinni ide-oda.
2017. dec. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
73%
50 eve mikor 200 kocsi volt magyarorszagon meg elment de manapsag amikor kb 100.000 forintert is lehet mukodo autot venni eleg erdekes, hogy egyeseknek meg ez is problema. Az hogy nincs jogsid pedig hatalmas hatrany manapsag akar hiszed akar nem. Nem Manhattanben elsz (vagy nem irtad), hogy metrozol meg taxizol es ugyis elersz mindent, itt ha mar elhagyod a fovarost bajban vagy mert videken is pl 11 ora utan nem mennek buszok vagy ilyesmi. Foleg telen ki akar gyalogolni fagyoskodni? Engem sem vonzott a vezetes meg feltem is tole anno de aztan hamar megszerettem es eleg luzernek ereznem magam ha nem lenne jogsim huszonevesen. A majdani nodnek is akarjal mar jot ember ne csak magadat sajnaltasd. Akard mar hazavinni, elemenni, kenyelmet a kis popsijanak ne kelljen mar tomegkozlekednie folyton az olyan...kellemetlen
2017. dec. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!