Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki hogyan éli meg a szerelmet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogyan éli meg a szerelmet?

Figyelt kérdés
Olvastam valahol egy oldalon, hogy mindenki másképp éli meg a szerelmet.. Ti hogy vagytok ezzel? Milyen "tüneteket" tapasztaltok magatokon, amikor szerelmesek vagytok? Kort és nemet is, légyszi. :)
2010. jún. 2. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Reggeltől estig csak rá gondolok és vele akarok lenni 19/F
2010. jún. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
megvagyok bolondulva szinte,sokszor szomoú vagyok emiatt,másra nem nagyon nézek,ha igen akkor is fáj a szívem,most is szerelmes vagyok egy szinte elérhetetlen nőbe,sajnos más polcon vagyunk.
2010. jún. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

még sosem voltam szerelmes, és nem is akarok egy ideig :)


15/f

2010. jún. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Állandóan csak vele szeretnék lenni, ha egy pillanatig nincs mellettem már akkor is eszméletlenül hiányzik, bármit megtennék érte, más fiúkra rá sem nézek, csak rá tudok gondolni és mindenről ő jut az eszembe.

És a szerelemnek az én esetemben van egy úgymond rossz tulajdonsága is: a barátaimat sajnos eléggé hanyagolom, msnen beszélgetünk olyan kétnaponta, hetente jó esetben egyszer találkozunk, pedig azelőtt majdnem minden nap találkoztunk. De szerencsére a barátom is mindig mondja hogy ne hanyagoljam el őket és sokat számít hogy nem szeretné hogy eltávolodjak tőlük.

17L

2010. jún. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A viszonzatlant elég rosszul.

Ha kölcsönös, és tényleg szép akkor a mennyben érzem magam. Mintha repülnék, szinte lebegek a mámorban.

30F

2010. jún. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
áll a f*szom mint a zászló:D
2010. jún. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szeretnék vele lenni minden percben, szeretném látni minden percben s mindennap. Tiszta ideg vagyok vagy szomorú ha nem láthatom. Csak Rá tudok gondolni és szinte semmi másra. Ha meglátom egyből sokkal jobb kedvem lesz. Miatta szeretném megnyerni a lottót hogy tudja teljesíteni a vágyait. Róla szeretnék álmodni mindig. Szeretném ha szeretne... :'(

Nagyon Imádom s megörülök érte Ő a mindenem... Remélem enyém lesz Ő valaha... :'(

De pesszimistaságom miatt szerintem ez a szerelem reménytelen... :'(

2010. jún. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!