Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gamer pasik/férfiak! A barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gamer pasik/férfiak! A barátnőtök hogyan áll ahhoz, hogy sokat játszotok? Zavarja őket, szít ez veszekedést, netán egyenesen díjazza a dolgot?

Figyelt kérdés

2017. dec. 19. 15:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%

Nőként mondom engem néha zavar főleg ha mellette vagyok, kicsit bedurcizok de, ő normálisan kezeli.

21L

2017. dec. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
58%
Én nő vagyok, de mivel imádok játszani, megértem. Addig én is játszom, csak másik gépen/konzolon.
2017. dec. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
Párom gamer, de nem játszik olyan sokat. Így, hogy van ideje rám, tudunk programokat csinálni, és nem ez az egyetlen beszédtémája, így egyáltalán nem zavar.
2017. dec. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%

Én is szeretek játszani, de ha már függőségi szinten van a dolog és más téma nem érdekli, kimozdulni sem akar a gép elől és az együtt töltött idő rovására megy, az zavarna.


L

2017. dec. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%

Hát akit nem zavar ott már gondok vannak...

A volt barátom nagyon durván gamer... Állandóan a PlayStation, de állandóan,jah mellesleg elég jól keresett, és az összes fizetését a játékokra költötte. Ez elég kiábrándító szerintem hogy 28 évesen ez az élete. 7 hónapot voltunk együtt, de nem volt egy tartalmas kapcsolat. Játszon valaki, nem arról van szó, én is szeretek, de könyörögöm van fontosabb dolog is a játékoknál. De ez az én véleményem. Az tuti akinek ilyen szenvedélye van, azt kerülöm, mert jóra nem vezet. 22L

2017. dec. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%
Nekem is csak rossz tapasztalataim vannak nőként, méghozzá úgy, hogy én magam is szeretek játszani és teljesen elfogadó vagyok a játékokkal szemben. A függőséget viszont nagyon nem bírom.... Van egy határ.
2017. dec. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%

Nem zavar, mert bár sokat tolja, emellett sétálunk, sokat kirándulunk, filmezünk, naponta szeretkezünk, beszélgetünk, stb.


Amikor ő gépezik, akkor én olvasok, gyakorizok, vagy novellát írok, vagy sütit sütök. Elfoglalom magam, sokkal jobban zavarna, ha állandóan a nyakamon lógna és össze lennénk nőve.


28n

2017. dec. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
67%

Egyik ismerősömet LOL-zás közben csábította aktusra a csaja, közben meg ment az élő streamelés game a nagy képernyőn, dugás a jobb felső sarokban. Halálra röhögtük magunkat közben ő meg kérdezgette skype-on, hogy mi olyan kib. vicces???

Durván fél évébe telt eltüntetni a videót :)


Kérdező mivel játszol, nekem túlsók szabadidőm van, de sajnos 1 db netes gamem sincs.

2017. dec. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
52%
Jelenleg nincs senkim, de ha lenne, akkor vagy gamer lány kéne, vagy olyan, aki nem rinyál, ha leülök játszani, mert "nem foglalkozok vele", aztán meg az neki a foglalkozás, hogy néz valami idiótaságot a TV-ben, én meg ott unatkozok mellette... :D Persze hozzászólni sem lehet, mert jajj csitt lemaradok stb.
2017. dec. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez is egy olyan szenvedély mint bármi más. Ha túlzásba viszik, akkor az egészséges lelkületű embert zavarja.
2017. dec. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!