Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, titeket zavar, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, titeket zavar, ha barátnőtök néha részeg?

Figyelt kérdés

Havonta egyszer elmegyek inni a barátaimmal, olyankor megiszok 4-5 felest, fél-1 liter sört, egy pohár bort, meg néha 1-2 koktélt még mellé.


20/L


2017. nov. 12. 17:03
1 2
 1/18 Heart of Darkness ***** válasza:
97%
Ha nem issza le magát teljesen és részegen nem csinál ostobaságokat akkor nem zavar, ha ő is elfogadja, hogy én képtelen vagyok alkoholt inni.
2017. nov. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
12%
Gratulálok!
2017. nov. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
44%

Engem nem zavarna, sőt....“babám...babám...ne hagyjál már ki a jóból szivem”. :) :D

25f

2017. nov. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Uh, ennyi pia nem üt ki? :D Én már egy pohár pezsgőtől is berúgok. Bár testalkatra pici vékony vagyok, és ritkán is iszok, szóval nem csoda..
2017. nov. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
74%

Nem vagyok prűd, bárkivel előfordul 1-1 kicsit kapatosabb este, de azért a havi fix 1 berúgás zavarna.


(mellesleg az addiktológusok ezt meglehetősen veszélyeztetettnek tartják az alkoholizmus szempontjából azt a csoportot, akik gyakorlatilag soha nem isznak, de ha igen, akkor a berúgásig. Ők azok, akik nem képesek kontrollt tartani, így inkább nem is isznak, de ez a viselkedés könnyen átcsúszhat nagyivásba)

2017. nov. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Már hozzászoktam, de volt, hogy egy húzásra leküldtem fél liter pálinkát, és kórházba kerültem.
2017. nov. 12. 17:20
 7/18 anonim ***** válasza:

"Már hozzászoktam, de volt, hogy egy húzásra leküldtem fél liter pálinkát, és kórházba kerültem."


Hát, kérlek... ez a szint már nem zavar - ez nekem már sok.

Én nem vagyok egy alkoholfóbiás - évente két-három részegség is becsúszik -, de ez már messze nem a "mértékkel és tartózkodással"-kategóriája.

2017. nov. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nem, néha én is az vagyok. :D
2017. nov. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
igen zavar
2017. nov. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
#6: Ez rettentő. Tuti nem kéne.
2017. nov. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!