Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 1éve húgyuti fertőzésem van....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1éve húgyuti fertőzésem van. Valaki tud tanácsot adni?

Figyelt kérdés
már 1éve húgyuti fertőzésem van..és nem tudnak kigyógyítani kaptam már rengeteg gyógyszert amiket rosszullét követett...baktériumtenyésztésem is volt már vérvételen is voltam...soha nem ülök rá idegen wc-re...rendszeresen fertőtlenítem a kádat,wc-t nem fürdök csak zuhanyzok!valaki volt már hasonló helyzetbe?és tudtok valamit ajánlani?előre is köszönöm 18/L
2010. jún. 2. 22:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szedsz fogamzásgátló tablettát?
2010. jún. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Én úgy hallottam, hogy ha fürdővízbe teszel mondjuk 5 kg sót, akkor az segít az ilyen fertőzésben. Mármint rakj a vízbe sót és fürödj benne legalább fél óráig.

De szerintem hatásosak a homeopátiás golyók is. Nálam volt, hogy felfázásra, torokgyulladásra meg árpára szedtem be ilyet és mindig segített és elmúlasztotta a problémát. Volt is nekünk ilyen homeopátiás könyvünk, amiben mindenféle betegségre meg tünetre oda volt írva, hogy milyen golyókat kell beszedni, de sajnos elveszett az a könyvünk. Pedig tényleg rengeteg minden benne volt. De gyógyszertárban meg is lehet venni a könyvet, mert láttam ott. Szóval szerintem menj be egy gyógyszertárba és kérd a gyógyszertáros segítségét, hogy mit szedj vagy vedd meg te is ezt a könyvet és nézd meg, melyik golyót ajánlják a problémádra.

Mondjuk először kipróbálhatod ezt a sós vízben fürdéses dolgot, és ha az nem válik be, akkor próbáld meg a golyókat. Ja és még annyi, hogy ezeket a golyókat nem lenyelni kell vízzel, hanem nyelv alá kell tenni, hogy ott olvadjon el, mert ez a száj nyálkahártyáján keresztül szívódik fel. De nincs rossz íze:). Mindenesetre ha veszel ilyen golyót, de a könyvet nem veszed meg, kérdezd meg a gyógyszertárost, hogy pontosan hogy kell szedni, mert ezekből a golyókból van többféle higítású (pl. 9CH, 15CH) és a kisebb higításúnál asszem többször kell bevenni egy nap. De ebben nem vagyok teljesen biztos. És ha jól emlékszem, általában egyszerre 5 kis golyót kell betenni a nyelv alá. Legalábbis amiket én szedtem, ott 5-öt kellett egyszerre.

Na, nem írok regényeket. Szerintem próbáld ki ezeket is, hátha használnak, ha már semmi más nem segít:). Remélem tudtam segíteni:).

20/L

2010. jún. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

1 válaszoló:igen szedtem fél évig évig de már előtte nemsokkal ez már megvolt aztán abbahagytam hátha azmiatt nem múlik el de semmi változás...


2 válaszoló: köszönöm kipróbálom mindenképp és ezt hányszor kell megismételni?és kb. mennyi idő alatt lesz hatása ha lesz?és a könyv címét nem tudod nekem leírni?

2010. jún. 3. 00:51
 4/17 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen helyzetben voltam, mint te! Már nem tudtam mit csinálni, és kipróbáltam az ezüstkolloid oldatot. Naponta egyetlen evőkanálnyi 5 (!) nap alatt, tartósan megszüntette a fertőzést! Hónapok óta tünetmentes vagyok! :)
2010. jún. 3. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
és azt gyógyszertárakba lehet kapni?
2010. jún. 3. 01:16
 6/17 A kérdező kommentje:
ja és ha már beszereztem akkor esetleg higítva hüvelyöblítést vele?
2010. jún. 3. 01:24
 7/17 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok: ha jól emlékszem, ez volt a könyv címe, hogy: Homeopátia napjainkban. Több szerzője is volt azt hiszem. És a külseje ilyen lilás volt meg talán kép is volt rajta. De mondom, gyógyszertárban meg lehet venni, legalábbis én láttam ott olyat. Mondjuk nem tudom, mindegyikben van-e. A golyókat addig kell szedni gondolom, amíg el nem múlik a tünet. Amikor nekem bajom volt, addig szedtem. Néhány nap alatt el is múlt mindig. Azért javasoltam, hogy vedd meg a könyvet, mert abban minden le van írva, hogy hányszor kell bevenni egy nap meg hogyan és elég sokféle betegségre ajánl valamilyen golyót. De az étkezésre is figyelni kell ilyenkor, mert valahogy úgy van, hogy vagy étkezés előtt vagy után kell beszedni. Ez is le van írva, csak pontosan nem tudom, mert mostanában már nem használtam ilyen golyókat. Nekem eddig mindig használtak ezek a golyók, úgyhogy ha esetleg kipróbálod, remélem neked is fognak:).
2010. jún. 3. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a betegségben szenvedek már több mint 2 éve sajnos. én is végigmentem dokik sorozatán, millióféle tenyésztésen, vizsgálaton. a rengeteg antibiotikum, amit belémtömtek, taccsravágott. elegem lett, aztán elkezdtem netes fórumokon kutatgatni és rátaláltam a tőzegáfonyára. elkezdtem kúraszerűen szedni, amikor már tényleg semmiben nem hittem, úgy voltam vele, hogy mit nekem még egy csalódás, veszteni már úgyse vesztek semmit. nekem bevált, nem mondom, hogy azóta soha semmi bajom, de jelentősen mérséklődtek a bajok. ajánlom még, hogy igyál nagyon sok folyadékot, hűvösebb időben feltétlenül védd a derekad és húzz meleg zoknit (most hogy ilyen undorító hideg van június ellenére, úgy öltözöm, mint késő ősszel). a cickafark tea is nagyon hatásos. orvoshoz én már csak akkor megyek, ha hevenyen fellángol a dolog és jön a véres, gennyes pisi de ez már szerencsére csak nagyon ritkán fordul elő. engem az urológus meg a nőgyógyász is eltanácsolt a tamponhasználattól meg a tangabugyitól, mert ez is kedvez a hólyaghurutot előidéző baktériumtelepeknek.

még annyi, hogy sajnos ez nem higiénia kérdése, hanem hajlamé. aki nem hajlamos rá, ülhet akármilyen koszos wc-n, járkálhat több napig akár ugyanabban a bugyiban, nem fog megbetegedni. egy nagyon jó orvossal még érdemes lenne azért egy kört lefutnod, hátha tud érdemben segíteni és időt áldozni rád.

2010. jún. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok:

még annyi megjegyzést szeretnék tenni, hogy amikor terhes voltam, egyáltalán nem voltak hólyaghurutos panaszaim, mintha elvágták volna. ezzel nem azt akartam mondani, hogy moss ess teherbe sürgősen, csak arra akartam utalni, hogy valószínűleg a hormonrendszer is hatással lehet erre a betegségre.

2010. jún. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Az ezüstkolloidos vagyok: bioboltban lehet kapni, és csak be kell venned kanállal! Semi öblögetés vagy ilyesmi. Belsőleg megoldja a gondot. :)
2010. jún. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!