Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem sikerül jól leborotv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem sikerül jól leborotvàlni?

Figyelt kérdés
Na, ha borotválom a péniszenet akkor ilyen keléses lesz, vagy pattanásos vagy mi...Elég zavaró, és nemsokára esélyem lesz egy kis szexre.Kéne vmi megoldás.probaltam mindenhogy lentröl fel fentröl le meg oldalrol is de semmi változás.pls help
2010. jún. 2. 22:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Milyen keléses?


Amit leírtál, az a szőrbenövés... Ilyenkor a bőr be is gyullad, és fáj is. Vegyél szőrbenövés gátló krémet, és miután borotváltad, kend be vele azt a részt

2010. jún. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, erre gondoltam cs szerencsetlen a megfogalmazas..
2010. jún. 2. 22:42
 3/8 anonim ***** válasza:
Bármilyen testápolóval ha bekened borotválás után az jó.
2010. jún. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 nielindi ***** válasza:
veet-et használj
2010. jún. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A Gilette borotvát ajánlom, illetve használj habot, vagy ha nincs az, akkor tusfürdőt is használhatsz.
2010. jún. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vegyél weet szörbenővés elleni krémet! Borotválás után bekened magad és nem lesz irritáció. Ennyi ;)
2010. jún. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem borotválva.Nekem nem férfias, ez van.
2010. jún. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Es ha van ilyen szortelenito kremem amire az van irva h ne hasznaljuk

a nemiszervek teruleten, es en ott hasznalom, mi lehet a legnagyobb baj?

2010. jún. 3. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!