Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ilyen sok aranyos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ilyen sok aranyos, külsőre szép lány nálunk?

Figyelt kérdés

2017. nov. 2. 19:14
 1/9 anonim ***** válasza:
27%
Kinél? Szerintem a magyar lányok egyáltalán nem szépek. Nyugaton sokkal több szebb lány van.
2017. nov. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Külsőre szép valóban sok van, de sajnos nem mindig aranyosak :(
2017. nov. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

hát én néha szétnézek utazás közben és villamoson, héven, vonaton, de akár a plázában vagy az utcán sok szép lányt láttok


mondjuk inkább a "szürke egerek" akik szembetűnnek nekem, de mellettük még sok bájos lány van :)

ismerőseim nagy része is elég szép külsőre, sajnos páran önbizalom hiányosak, de szerintem elég szépek


meg vannak a pláza cicák, meg az atom szolizott csajok, meg a hasonló számomra nem vonzó lányok

2017. nov. 2. 19:21
 4/9 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem nem pusztán csak a magyar nők szépek, hanem en bloc a kelet-európaiak, csak mi magyarok szeretünk büszkélkedni a saját lányaink szépségével(olyan kevés dologgal vághatunk fel, legalább 1-2 legyen már :D). Valószínűleg a lengyelek, a csehek vagy az oroszok is ugyanezt teszik egyébként :D
2017. nov. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Mert a többségük sokat foglalkozik a külsejével.
2017. nov. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
25%
#1 köztudott, hogy a nyugati lányokhoz képest a kelet-európaiak sokkal szebbek. Bár, ha neked a malacarcú, részeges angolok jobban tetszenek...
2017. nov. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
59%

#6

Rohadtul nem köztudott, ez csak egy magyar baromság. Minden nép a saját nőit tartja a legszebbnek.

2017. nov. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
47%

Elsõ hàt akkor tiéd az összes nyugat európai hàtizsàkos,csurkàs hajú,kötött pulcsis trampli.

Menj el pesti éjszakàba belvàrosba,nézd meg mennyi gyönyörû szexy nõ van.

2017. nov. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem annyira nem szépek. Amikor Ausztriában voltam, akkor is majd' elsüllyedtem szégyenemben, annyira jól nézett ki szinte mindenki rajtam kívül. Svédországról nem is beszélve. Magyarországon még sírógörcs nélkül végigmegyek az utcán (bár megyeszékhelyen lakom, nem a fővárosban), pedig én aztán nagyon ocsmány "nő" vagyok. Itt nem érzem olyan durván nagynak a kontrasztot, vannak nálam nem OLYAN sokkal szebbek.
2017. nov. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!