Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges a menstruációt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges a menstruációt előrébbhozatni?! Most komolyan. Hogy egy héttel előbb kezdődjön mondjuk:D

Figyelt kérdés
2010. jún. 2. 22:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

nem hiszem :d

pedig néha eléggé hasznos lenne

2010. jún. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha szedsz fogamzásgátlót, akkor pár nappal előbbre tudod hozni, hogy előbb abbahagyod, de amúgy nem:)
2010. jún. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem szedek semmit és még nem is szedtem 19 vagyok és fontos lenne..:(
2010. jún. 2. 22:49
 4/12 anonim ***** válasza:
hát nem tudom...fű termesztésben ha azt akarjuk h hamarabb érjen be akkor lejjebb vesszük a nappali órák számát 12-ről, olyan 11-10re. próbáld ki. :)
2010. jún. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Utolsó, Lool. :D Már csak az a kérdés, hogy hol termeled... :D


Fog.gátlóval lehet ezt tologatni. Még nem tudom hogyan, én is csak most kezdtem.

19/l

2010. jún. 3. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Úgy lehet, tolni, de csak 1-2-3 napot, hogy előbb abbahagyod, vagy tovább szeded, pl amikor előbb abbahagytad, félre teszed azt a pár szemet
2010. jún. 3. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ti mit okoskodtok a fogamzasgatloval, leirta, hogy nem szed. ostobak
2010. jún. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De most komolyan leírtam.Egyéb ötlet?
2010. jún. 3. 11:47
 9/12 anonim válasza:
Ha elmész nőgyógyászhoz, felír neked egy olyan hormontablettát, amiben van 1 jó nagy adag sárgatesthormon, ettől előbb jön meg. Nekem is egyszer írt ki a doki, de még aznap megjött :) Sajnos nem tudom mi a neve, és h mennyibe kerül, de ha fontos, írass ki, és kérdezgesd róla a dokidat, hogy nem-e káros stb.
2010. jún. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
csak épp hormontablettát ne szedj!!! :) a gránátalma befolyásolja. na most már azt nem tudom, hogy késlelteti,vagy hamarabb jön meg tőle... esetleg nézz utána valahol..de tudom,hogy hatásos.
2010. jún. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!