Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szőrteleníted magad lent?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szőrteleníted magad lent? Miért igen, miért nem? Mennyire?

Figyelt kérdés
2010. jún. 2. 23:14
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen sajnos ez így van...de persze minden ember saját maga dönti el, hogy most csupasz vagy szőrös...de be kell vallani, hogy manapság az az elfogadott, hogy úgy mondjam a normális, ha valaki leszedi..ha férfi ha nő, bár talán a nőknél jobban elterjettebb. Szóval ha arra vagy kiváncsi szerintem több hozzászólótól fogod azt "hallani", hogy leszedi teljesen vagy vmilyen formára, mint azokat akik azt mondják, hogy nem.
2010. jún. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim válasza:
58%

sztem egyik nemnek se áll jól a nagy "dzsumbuj", minimum legyen fazonírozott.

19/F

2010. jún. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 hencsyke ***** válasza:
nekem teljesen csupasz... és azért mert szőrősen eggyáltalán nem éreztem magam jól :)
2010. jún. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

nekem eddig szőrös volt(csak a bikinivonalam szedtem). volt olyan pasim, aki amikor meglátta csak annyit mondott:na végre egy, ami nem borotvált! a mostani páromnak is jó így, bár most kérte, hogy szedjem le, mert kíváncsi rá, hát megtettem. azt mondta neki így jobban tetszik, de az én döntésem.

szerintem ne vedd fel a szemét poénokat. kicsit sem tisztább ember az, aki szőrtelenít ott is, az fürdés, tisztálkodás kérdése. csak van akinek úgy jön be, szerintem ez egyéni döntés, ízlés kérdése.

2010. jún. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem, és eszembe se jutott még, így természetes. Sőt egy lánynál is azt szeretem, ha természetes, és nem nagyon szőrtelenít lenn, de sajnos ez elég ritka manapság.


21F

2010. jún. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szőrös, és kifejezetten a pasim kérte... Hú de igénytelenek vagyunk :D 22/L
2010. jún. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Én higiéniai okokból szedtem le és nem is hagyom nagyon visszanőni. Nekem jó így:)
2010. jún. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyjából levágom, nem mindig tuti, de nem dzsumbuj. Van, amikor csupi. Orálhoz mindenképp jobb, ha le van szedve, mert nem lesz tele az ember szája szőrrel.
2010. jún. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Én szőrtelenítem magam, azért mert nekem így jobban tetszik a testem.

20f

2010. jún. 3. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

én probáltam már borotválva, nem volt túl jó amikor nőtt vissza... de az őserdőt nemszeretem az zavar és izzad, szóval ollóval ameddig csak lehet. nem is szúr és nem is izzadok.

20/f

2010. jún. 3. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!