Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Írnátok neki a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írnátok neki a helyemben?

Figyelt kérdés

Találkoztam ma egy sráccal (mindketten a reptéren dolgozunk, csak más pozícióban), szemezgettünk. Majd odajött hozzánk kávézni, aztán mégegyszer kajálni. Akkor mondta, hogy ha szünetem lesz, szóljak neki. Így is lett, nagyon jót dumáltunk, majd jött harmadszor is kávézni, amikor el akarta kérni a számomat. Utólag bántam, hogy nemet mondtam (nem volt időm irogatni, ezért nem adtam meg). Gondoltam rákeresek, és jelzem, hogy megtaláltam :D

De kiderült, hogy nős és van egy kisgyerek is.

Most azon gondolkozom, hogy jelezzem-e neki mégis, hogy "megtaláltam és lebukott"? :D


Ha úgyis a számomat akarta, egy ismerősnek jelölés belefér?


Nem akarok neki balhét okozni, hiszen nem csinált annyira rosszat. Csak vicces lenne, ha rájönne, hogy már most lebukott :D


2017. dec. 20. 18:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert nem akarnék semmit egy nős férfitól.
2017. dec. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ki mondta, hogy akarok?

Azt mondtam, hogy azt akarom, hogy tudja, hogy lebukott :)

Másrészt attól, hogy nős, még beszélgetni lehet.

2017. dec. 20. 18:24
 3/8 anonim ***** válasza:
85%

Gratulálok mindkettőtöknek. Az tiszta sor, hogy gerinctelen módon kavar a felesége háta mögött.

De te minek akarsz ráírni? Ürügy a lebukás, de hátha összejön belőle valami?

2017. dec. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem írnék neki, csak legközelebb, amikor szünetben elhív kávézni, közölném vele, nem, mert már tudom, hogy családja van.


22/N

2017. dec. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó írja jól, mert valóban nem kellene kavarnod. Elmondod neki és kész, ennyi. Bár a facebook tele van hülyeségekkel, nekem pár ismerősöm csak poénból rakja ki, hogy házas, gyerekkel van a képeken, pedig nem az ő gyereke, csak valami rokon, szóval eléggé megtévesztő tud lenni.
2017. dec. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
Az neked nem annyira rossz, hogy a felesége mögött más csajokra hajt rá?
2017. dec. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
De miért akarsz te nős férfiakkal viccelődni?
2017. dec. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elég sajnálatos,hogy ott ilyen nők és pasik is dolgoznak.Én ezt a helyzetet nem tartom annyira viccesnek,inkább szánalmasnak.Mondjuk ha szeretsz a gyerekes kis ribizli szerepben tetszelegni,akkor nyugodtan.Mondjuk ha az én pasimról lenne szó,hamar véget vetnék a mulatságnak... ;-)
2017. dec. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!