Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik egy férfi teljesen másképp élőben, mint Facebookon?

Figyelt kérdés
Élőben mindig jókat beszélgetünk, hülyülünk, közvetlen velem, Facebookon viszont alig válaszol egy-egy mondatban. A múltkor ő kérte, hogy küldjek át neki egy linket egy témával kapcsolatban, amiről beszéltünk, átküldtem, de nem is reagált rá. Élőben viszont néhány nappal ez után is kedves volt és megköszönte.
2017. dec. 20. 22:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Nem szeret neten kommunikálni. Nekem is van ilyen barátom. Élőben pörög, mint a búgócsiga, neten meg olyan hideg, mint egy eszkimó iglu.
2017. dec. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Sztem jobb mintha forditva lenne .
2017. dec. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
6%

Fordítva még érthető lenne, mert írni könnyebb, mint élőben beszélni, ha zavarban van a nőtől, én is ilyen vagyok, na de hogy élőben pörgősebb, mint a neten, ez tényleg fura! :/

Lehet, hogy csak barátként gondol rád, ezért laza, neten pedig csak az egyik ablak a több közül a Facebook, nem kizárólag azzal van elfoglalva, talán, más ötletem nincs.

2017. dec. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
Vannak, akik kifejezetten utálnak facebookon kommunikálni. Nekem is van ilyen haverom. Csak annyit dumálunk meg ott, hogy mikor és hol találkozzunk, hogy személyesen megbeszéljük a dolgokat. Ne aggódj, nem neked szól :)
2017. dec. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
71%
Mert nem a neten éli az életét.
2017. dec. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
34%
Én sem szeretek neten kommunikálni. Elképesztően félreérthető, kétértelmű mondatok, válaszok születhetnek, nincs a szavak mögött az a húsvér ember, akinek a gesztikulálásaiból, mozdulataiból, testbeszédéből következtetni lehetne arra, hogy mit is gondolhat valójában. Aztán jönnek a félreértések, magyarázkodások, türelmetlenkedések, paprikás állapotban írt piszkálódások stb. Ki az a hülye, akinek erre szüksége van?
2017. dec. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
27%
Mert nem akar lebukni.időtöltésnek jó vagy néha néha.szoval te ne keresd mert ugyse reagàl vagy letudja egy egy igen nemmel..ha többre vàgysz hagyd a fenébe.nem ő lesz az akivel a szabadnapjaidon eltudsz kettesbe utazni..
2017. dec. 21. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Kikapcsolodni..ő nem fog felvàllalni de potléknak jo leszel..ha szeretne többször keresne mert napközbe is hiànyoznàk neki.egy ilyen embert én is ismertem a kapcsokat nem épitett hanem rombolt..
2017. dec. 21. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
41%
Ha unatkozik, jó vagy. Hány évesek vagytok? Látványosan nem érdekled komolyabban.
2017. dec. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
70%
Az én párom ilyen. Írásban elég rideg, személyesen kedves, vidám, kellemes társaság. Van, aki nem nagyon boldogul az írásbeli kommunikációval. Nekem semmi bajom vele, de megértem azokat is, akik nem szeretnek pötyögni.
2017. dec. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!