Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetne ismét erőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne ismét erőt meríteni most kedvem legyen beszélgetni ismerkedni?

Figyelt kérdés

Arra gondolok konkrétan Akárhányszor szorítottam lányokat kiábrándító volt.

Szimplán Szerettem volna jól érezni magam beszélgetés alatt, de... semmi érdeklődés nem mutatnak semmit nem kérdeznek abszolút passzívak és ez a sorozatos passzivitás, kedvem szegte... azt veszem észre magamon mostmár alapból nincs kedvem megszólítani egy lányt sem. Nem vágyódok a társalgásukra. Pedig tudnak ők akarnak még a fél füllel harmadik személy ként hallom ahogy idegennel beszélnek és tudnak ők kérdezni tudnak ők partner lenni a társalgásban. Azonban ez az állapot sem maradhat így mert a végén egyedül marad az ember egy ördögi kör ez az egész. Persze aki erre nem érzékenye azoknak biztos könnyebben megy. De nekem Kezdem azt érezni hogy ez az egész egy teher.


2017. dec. 21. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha szorítod őket, persze, hogy nem tudnak beszélni. Ne szorítsd őket!
2017. dec. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bízz abban, hogy van aki neked tökéletes. Lehet naiv vagyok, de így állok a dolgokhoz. Fontos, hogy pozitív maradj. Az, hogy alapból úgy állsz a dolgokhoz, hogy nem sikerül, sugárzik rólad.

Ne add fel. :)

2017. dec. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A szótlanság nem minden esetben egyenlő az érdektelenséggel. Van aki könnyen zavarba jön, nem olyan társasági ember ezért kevesebbet beszél ez nem azt jelenti hogy passzív lenne. Ne lógasd az orrod, ismerkedj, eddig lehet rossz személyekkel találkoztál.
2017. dec. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem könnyű ez. Persze tudom hogy az nem értheti Ezt meg aki nem így érez Ebben a témában annak ez egy csettintés lehet annyira könnyű Sajnos én azokhoz tartozom Akinek ez az emberi kapcsolatos díj ismerkedős De igen komoly nehézséget okoz. Legfőképp az hogy bízni tudjak valakiben és közel engedni magamhoz.

A De igen sokat segítene ha érezném a partnerem hogy én is számítok neki én is érdeklem az teljesen el tudja lendíteni az embert ezen a falon legalábbis engem. Igen nyilvánvaló hogy szeretethiányos vagyok társaság hiányos és azért vagyok ennyire kiéhezve erre a visszajelzésre.

Nem szoktam szorítani őket úgy gondolom mindig barátságosan közeledek és hagyok teret nekik ha kérdezi szeretnének. Azért is szomorú Ez számomra mert az életem egyéb területén Úgy gondolom oké. Van egészség , Egzisztencia munka az amit elértem egyedül van szeretet hobbim De ezek mind mind mind magányos dolgok. Konkrétan úgy érzem magam sokszor mintha egyedül lennék ezen a bolygón de még az univerzumban is.

2017. dec. 21. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!