Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Karácsony napján randi egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karácsony napján randi egy olyan személlyel akit ismersz de nem álltok párkapcsolatban. Vélemény? Jó ötlet?

Figyelt kérdés
2017. dec. 22. 13:34
 1/8 anonim ***** válasza:
39%

Nem tök mindegy milyen napra esik?

Randizni pedig általában csak azzal tudsz akivel nem állsz párkapcsolatban...

2017. dec. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Lazy Lover ***** válasza:
63%
szerintem jó ötlet legalább karácsonykor jöttök össze :D
2017. dec. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Te hívnád el, vagy te mennél? Ha ő hív, lehet pont azért hív, mert pont nem érdekli az ünnep. Ha te hívnád el, előtte tudni kéne, hogy ő hogy áll a karácsonnyal, lehet, hogy a családdal lesz.
2017. dec. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%

Miért ne lenne jó ötlet?

Én is szivesen találkoznék ismerőssel, nem kéne egyedül töltenem a szeretet ünnepét. Máskor jól tűröm az egyedüllétet, de ilyenkor nagyon nem megy. Apró ajándékkal készülnék, forraltboroznánk, néznénk egy filmet. Tök mindegy hogy potenciális jelölt egy párkapcsolatra vagy sem, nem az lenne a lényeg. Egyikünk se lenne egyedül, utána pedig folytatódna tovább az élet ahogy előtte.... vagy ki tudja.

Csak nincs olyan ismerősöm aki szintén egyedül lenne karácsonykor.

Egy szó mint száz, én jó ötletnek tartom, próbáld meg!

2017. dec. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Ha elso randi,akkor szerintem rossz otlet (vagyis nem tudom,hogy ott valami nyitva van-e ) En nem mennek eloszor fel valaki lakasara,
2017. dec. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%

Dolgozó embereknél esélyesebb , hogy ráér.

Szerintem aki mer az nyer. Nem kell haladztgatni alkalmat keresni hanem meg kell cselekedni. Szóval haj rá! Ha te akarsz hódìtani akkor nagyobb az esély ha karácsonyi hangulatban van.

2017. dec. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%

Mondjuk azért nekem nem teljesen mindegy, hogy a családommal töltött meghitt, vidám karácsony helyett, egy kávézóban feszengjek egy idegennel, aki esetleg teljes csalódás, míg tudom, otthon megy az ünneplés. :D


Számomra abszurd, de csak ezért.

Aki úgymond "nem hagy ki semmit" ha Karácsonyozás helyett randizik, akkor miért ne?

2017. dec. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

" egy kávézóban feszengjek egy idegennel,"


Ez nekem sem jönne be.

De a kérdező írja hogy egyébként ismeri az illetőt.

Másrészt gondolom valamelyikük lakásán lennének.

(...kávézók nyitva vannak egyáltalán karácsonykor?)

2017. dec. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!