Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi időt adjak neki? rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi időt adjak neki? rossz ötlet lenne?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem múlthét végén itt egy sráccal. Egy városban lakunk. Pár nap itteni beszélgetés után áttértünk Facebook-ra, azóta ott beszélgetünk.


Elviekben depressziós a gerincferdülése miatt, ezért gyógyszereket szed. Hazudott itt a koráról és a tanulmányairól, de a Facebook 'lebuktatta' (oda bármit lehet írni, tudom, de voltak eltérések).


Szóval megbeszéltünk pár órája holnapra egy 'randit', amit kb. 30 percben lemondott, mert fél találkozni velem és nincs ilyen állapotban (nem szex lett volna holnap).


Rossz ötlet, ha azt mondom, hogy vagy holnap, vagy soha? Most fogok érettségizni, nem nagyon van időm/energiám pasizni, de az találkozó sokat segített volna a döntésben.


Mit gondoltok?



2014. márc. 19. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt, hogy "nem érdekel"
2014. márc. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azt kell eldöntened, hogy mit akarsz az alábbiak közül?


Egy egészséges kapcsolatot, amiben te vagy a NŐ, a pasi meg a FÉRFI.


Vagy egy olyan kapcsolatot amiben te egy pszichológus vagy, a pasid meg a "beteg", és egy nagy szenvedés az egész.

2014. márc. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
18 éves vagy, itt egy srác, aki testi-lelki beteg és láthatóan nem vagy oda az ötletért, hogy Magadra vedd a terhet, amit jelentene. Van még kérdés?
2014. márc. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ez a fiú nagyon zűrzavaros. érettségi előtt ne vállalj még be egy hazudozós lelki beteget is, akit neked kell állandóan rángatnod.
2014. márc. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Aranyosak vagytok, köszönöm a segítségeteket! :)


Megmondtam neki, hogy fontosabb az érettségim most annál, hogy pasizzak és csak véletlenül botlottam itt bele. Szerencsére megértette és minden oké... Eddig...

2014. márc. 19. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!