Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, szerintetek ezt most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, szerintetek ezt most mi indokolta?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel egy ideje amolyan barátság extrákkal kapcsolatban vagyunk. Előtte szinte csak látásból ismertük egymást, de mióta összegabalyodtunk, azóta nagyon jóban vagyunk a testiséget leszámítva is. Napi szinten tartjuk a kapcsolatot, keres, érdeklődik, tudunk jókat beszélgetni. Plusz a szexet is élvezem vele, kellően gyengéd, legtöbbször együtt is alszunk utána. Viszont az első pár alkalom után szükségét láttam, hogy valamennyire azért tisztázzuk a dolgot, és egyetértettünk benne hogy most egyikünk sem akar kapcsolatot. Eddig ez így teljesen jó is volt, de nemrég egy közös ismerősünktől megtudtam, hogy most a közeljövőben majd egy csajnál lesz, és kifejezetten megkérte, hogy ne szóljon nekem. Valaki segítsen már, hogy ezt most vajon mégis mi indokolta? Eddig úgy gondoltam, hogy az egész őszinteségen alapul, nem voltak elvárásaim felé, beszélgettünk exekről, szex partnerekről, nem voltam soha féltékeny, nem akartam lekötni se. Szóval nem értem, miért kell ezt így titkolni, mikor szerintem semmivel nem utaltam rá, hogy zavarna. Viszont arról már többször volt szó, hogy az őszinteség számomra nagyon fontos. Akkor ezt mégis miért kell?
2017. dec. 23. 18:50
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
Nem mindegy? Te könnyűvérű extrás :DDD
2017. dec. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Lehet szégyelli, vagy majd miután sikerült neki, akarja elmondani. Az is benne van, hogy ő többet akar, és azért titkolja, hogy "neked ne essen rosszul" (persze csak az ő szemszögéből), esetleg a másik csajtól akar többet és nem szeretné h belekavarj. Sok oka lehet, tényleg mindegyikre ugyanannyi esélyt látok, magamból kiindulva :)
2017. dec. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
Hogy ne hisztizz, mert úgyis az lenne. Ahogy most. Ciki.
2017. dec. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#3

Mitől lenne ez hiszti?

2017. dec. 23. 19:15
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Mert az. Hiába mondod el többször, hogy neked fontos az őszinteség, ilyen kapcsolatban nem kérheted számon a másikat, ha nem őszinte. Kiakadhatsz, de felesleges, mivel, elvileg tisztáztátok, hogy csak szex. Ezért kár ködösíteni barátsággal, meg stb-vel. Eltelik az a pár óra és megy a dolgára, bármilyen jó is volt.
2017. dec. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#5

Nem vagyok kiakadva, csak próbálom megérteni. Nyilván nem is fogom szóbahozni neki ezt, nem fogom sz_rba keverni azt, akinek tartania kellett volna a száját. És nem, nem én ködösítek, pontosan ő fogalmazott így, hogy ő ezt többnek gondolja sima szexkapcsolatnál, és 'barátság extrákkal'-ként tartja számon.

2017. dec. 23. 19:22
 7/10 anonim ***** válasza:
52%

Hagyjuk már az ilyet, rendes kapcsolatot akar, csak manapság nem trendi felelősséget vállalni.

Aztán pedig nem lehet ismerkedni, mert minden második csajt kezelgeti valaki.

Röhej.

2017. dec. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%
Mert hiába mondod, hogy jajj nem vagy féltékeny, nyilván leginkább azon vagy kiakadva, hogy van neki más is. Úgymond természetes dolog, hogy titkolja előtted. Nyilván nem akarja hallgatni utána, hogy mekkora szemét, másrészt meg a biztos szexet nem akarja elveszíteni veled. Ilyen "kapcsolatokban" amúgy sem nagyon van közöd hozzá, hogy rajtad kívül még hány csajjal fekszik le. Ha őszinteséget vársz ne szexkapcsolatot keress.
2017. dec. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha már kiásta a biztos lyukat akkor tutira szeretne benne is maradni, legalábbis addig mindenféleképpen amíg nem szerez normális kapcsolatot.
2017. dec. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Habár én nő vagyok, és gondolom a válaszom nem érdekel. Ha annyira érdekelnéd nem lenne másik csajnál szerintem. És egy ilyen "kapcsolattól" sokat ne várj. Aláástad a női mivoltodat ezzel. És azért tegyük hozzá, hogy némely pasi igencsak megtudja játszani magát olyan szinten, hogy csak na, ahogy leírtad, a szexért meg főleg, még akkor is, ha te sem akarsz semmi komolyat, ha pedig ez őt zavarja, akkor egy férfi csak mond valamit, hogy nézd és komolyan gondolnám a folytatást és lépjünk tovább egyel feljebb, legyünk egy pár...Egy ilyen helyzetben ne is várj őszinteséget. Szerintem
2017. dec. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!