Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kamu vagy tényleg lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kamu vagy tényleg lehet barátnője?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel munkám során találkozok olykor. Mindig kedvesen köszön, kicsit talán zavarban is van, ha találkozunk, mert kapkodni kezd. Múltkor alá kellett írnom valamit, és megjegyeztem, hogy kissé olvashatatlan lett, erre megszólalt, hogy nem baj, ő úgyis tudja a nevem. (Nem mutatkoztunk be soha egymásnak, névtáblám sincs, úgyhogy nem tudom, honnan. De én nem tudom az övét.) Mintha várta volna, hogy visszakérdeztek, de zavarba jöttem, nem tettem és mindketten mentünk a dolgunkra. Másnap kolléganőm volt bent, utána pedig ketten vittük a műszakot és kolléganőm mondta, hogy összekevert minket ez a srác, azt hitte, én voltam előző nap is. Aztán megjelent és beszélgettünk hármasban. Inkább kolléganőmmel, köztünk valahogy olyan kínos volt az egész. Ő is zavarban volt, feltűnően a kolléganőmmel csacsogott. Ekkor említette meg, hogy a barátnőjével karácsonyoznak. De amikor megjelent, hatalmas mosollyal üdvözölt, sugárzott az arcáról az öröm.

Nem nagyon tudom mire vélni. Lehet, hogy én gondolok bele többet.


2017. dec. 24. 09:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Te gondolsz bele többet.
2017. dec. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha akarna valamit,nem említette volna a barátnőjét.
2017. dec. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy csak azért említette, mert nem reagáltam a múltkor. De igazából nem számít, mert ha tényleg van, akkor ezzel le is zárult számomra a téma. :)
2017. dec. 24. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!