Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki nem egy 10/10-es,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki nem egy 10/10-es, tökéletes, modell külsejű pasi az mégis mit akar a nőktől?

Figyelt kérdés

Kérdezem én, hogy egy ilyen srác el tudja azt hinni, hogy neki valaha is lesz szép barátnője??

Mi értelme nyomulni meg Facebookon írogatni ezzel növelve ezen lányok egóját?

Jómagam átlagos külsővel sem kezdeményezek senkinél mert mi értelme, ha majd úgyis jön a klasszisokkal jobb és ő kapja meg az esélyt meg őt fogja kívánni igazán. 20 éves vagyok de eddig mindig beigazolódott ez az állításom akkor más idősebb fejjel, hogy nem bírja elfogadni, hogy soha nem lesz elég egy jobb nőnek?



2017. dec. 24. 12:53
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Álláspontodban csupán az a nem éppen apró bökkenő, hogy a jó kapcsolat és a szerelem alapja csak a külső lehet. Helyzetedben az ördögi kör az, hogy kapcsolat nélkül nem fogsz erre rájönni. Próbálkozhatsz még barátkozással is. Ott is észrrvehettő,hogy a 10 külső nem feltétlen jelent olyan belsőt, amivel jó együtt lenni.

Persze ehhez, azt is kellene tudi mire jó az együtt levés. De erre is csak sok gyakorlatból és kudarcból fogod megtalálni magadnak a választ.

Azt viszont megmondhatom, hogy ha csak kirakatba kell valaki, az elég sekély kély lesz.

Mindez mindkét nem szempontjából érvényes. Következésképp bárkinek, bármikor, bárhol van esélye.

2017. dec. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
80%
Véleményem szerint 2 fajta ember létezik: az egyik, aki megpróbálja azt, ami lehetetlennek tűnik, újra és újra, minden egyes bukás után. Az ilyenek lehetnek sikeresek. A másik, aki még el sem kezdte, máris feladta. Ez pont a kérdező. Sorry.
2017. dec. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Nem tudom, lehetséges. Van ami reális az életben és van ami nem. Nekem nem kell átlagos külsővel és átlagos anyagi helyzettel olyan nő aki modell külsejű pasik mellett ül a 7-es BMW-ben és ettől a kocsitól felfelé. Nem is érezném magam jól mellette az is igaz. Nekem ne mondja senki, hogy egy ilyen csaj, aki a tökéletes külseje mellett lehet ügyvéd vagy még "csak" a Corvinuson tanul össze fog jönni egy alacsony, igénytelen szakállú, három számmal nagyobb ruhákba járó, hiányos fogú férfival. Nyilván most kicsit túloztam de ez sem kizárt. Nekem már az is kiveri a biztosítékot mikor ezek a pasik az ilyen lányokra csorgatják a nyálukat a magazinokba, internetes oldalakon. Egy ilyen nő soha nem fog rá se nézni nemhogy lefeküdjön vele, akkor szerintem joggal kérdezem, hogy miért jó csorgatni a nyálat egy olyanra akit majd jön a gazdag sportoló vagy még jobb esetben a kis 18 éves helyi gazdag famíliából származó ficsúr és megdu**a...
2017. dec. 26. 20:27
 24/30 anonim ***** válasza:
79%
Már elnézést, de egy nőnek nem lehet olyan igénye, hogy vonzó pasija legyen, pláne ha ő is az? Miért mindig a nők felszínességéről papolnak itt ha Dunát lehetne rekeszteni az ilyen felszínes kis pötsök sirámaival?
2018. jan. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Komolyan, sírok ezektől a kérdésektől... valaki unalmában teszi fel őket, hogy a népet hergelje, nem hiszem el, hogy ennyi itt a balf.sz ember...
2018. jan. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Jaj hallgassál már... Majd meglátnálak téged ha 20 évesen egy nagy nulla lennél a lányok szemében.
2018. jan. 1. 20:44
 27/30 anonim ***** válasza:

Ha az elméleted igaz lenne, és a nők csak modell külsejű pasikkal jönnének össze, már kihalt volna az emberiség. A pasik hány százaléka modell Francisco Lachowski alkat?

Egyébként közhelyes, de a szépség relatív.

Van akinek a modell pasik nem jönnek be. Nekem sem jönnek be a modell csajok, olyan a többsége mint az agár kutyák.

A 160 centi körüli lányokat meg meg tudnám zabálni. A lányoknál ugyan ez, mindenkinek más jön be. Pont ez a szép az egészben, hogy senkinek sem egyforma az ízlése, és mindenki megtalálja a párját.

Amit az egyik hozzászólásban írsz, az már igénytelenségre vallanak, amik belső tulajdonságból erednek, hiába a külsőn mutatkoznak meg végül.

Te sem járnál olyan csajjal, aki például férfi ruhákba öltözik meg büdös. Ennyi erővel te is felszínes vagy.

2018. jan. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

a nyomorék kérdező csak provokál és trollkodik az oldalon, egy kis önsajnálattal fűszerezve

privát üzenetei után ez egyértelművé vált

2018. jan. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: tényként állítasz olyan dolgot ami nem igaz. Neked semmi de semmi realitás-érzéked nincs, a valósággal köszönőviszonyban sem vagy. Ezek a virtuális világból szerzett dezinformációk.

AZ ÉLET NEM ÍGY MŰKÖDIK!

2018. jan. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
Ugye, kérdező, téged a gólya hozott? Vagy lehet, hogy valami csoda folytán a sörszagú, pocakos faterod mellett kitartott anyukád? Szerintem sürgősen vond kérdőre, mi a lófaszt keres mellette, amikor már régen valami díszbikával kellene hetyegnie a Bahamákon?
2018. jan. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!