Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnél olyannal aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél olyannal aki ellenzi a modern orvostudományt?

Figyelt kérdés
Úgy gondolja, hogy a hit gyógyít meg majd betegség esetén.
2017. dec. 25. 10:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%
Az ilyen elvakultaktól szerintem jobb ha távol tartod magad... Nekem volt szerencsém már ilyen lányhoz, amikor beteg lett nem volt hajlandó elmenni az orvoshoz... Hát majdnem bele is döglött, csak annak köszönheti a sz*ros kis életét, hogy észnél voltam, amikor már nem lehetett játszadozni... A hála meg az volt, hogy elhordott a sátán ivadékának meg satöbbi...
2017. dec. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%

Te összejönnél olyannal, aki szerint a Nap valójában Héliosz szekere, amit reggel felhajt, és este nyugovóra tér?



Természetesen nem. És nem csak azért, mert magának árt vele (ez érdekelne kevésbé), hanem azért, mert a gyerekének is ártani fog, sőt, akár más gyereknek is árt (például az oltás ellenesek sokszor nem is csak a saját gyereküket veszélyeztetik)

2017. dec. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Ha egyébként jól meglennénk akkor oké. De több furcsasága azért ne legyen.
2017. dec. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%
a hülyéket nem szeretem
2017. dec. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2017. dec. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
3%

Az én véleményem is az,hogy amennyiben minden más téren megértitek egymást, akkor Ok, próbáljátok meg a kapcsolatot.


Lehet,hogy idővel, esetleg egy bizonyos helyzet kapcsán szembesül Ő is azzal,hogy a hit kevés ahhoz,hogy valaki meggyógyuljon, bár tény, szerintem is sokat jelent.


Mit értesz konkrétan a modern orvostudomány alatt?

Magát a hagyományos orvosi ellátást, vagy esetleg ötvözve az alternatív terápiákkal?


Lehet,hogy még nem volt olyan helyzetben,hogy szembesüljön azzal, milyen helyzet az, amikor valaki valóban beteg.

Ezt azért gondolom, mert aki sahját, vagy hozzátartozója betegségét átélte, az még a szalmaszálba is kapaszkodik és minden lehető gyógymódot megpróbál. emellett persze vagy hisz, vagy nem hisz a gyógyulásban.

2017. dec. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
41%
Maximum párszor megdugnám.
2017. dec. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt tudnám róla, szóba sem állnék vele.
2017. dec. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
27%

Pedig sokszor jobban tennéd ha imádkoznál, még azzal is többre mész mint a modern orvostudománnyal :D Nemtudom észrevettétek-e, hogy amit ti orvostudománynak hívtok az berendezkedett a gyógyszerkereskedelemre (amiben globális szinten több pénz van mint az olajban, így ez a lobbi bármit el tud érni) és a betegségek szintentartására, sőt nem létező betegségek kreálása is jellemző (ilyen a pszichiátria főleg). Így a modern orvoslásban hinni is ugyanakkora naivitás mint a többi hülyeségben, ez is csak a pénzről szól.

A hit is gyógyított már meg dokumentáltan embert, bár kétlem, hogy jézus lett volna személyesen, inkább pszichoszomatikus dolog áll mögötte, agykontrollal és hipnózissal (bár a kettő igazából ugyanaz) is komoly gyógyulásokat értek már el, szóval az emberi elmét nem ajánlott lebecsülni, ez igazából nem hit kérdése, ez így van. Nyilván a csaj akit írtál elvakultan vallásos ami nálam már kizáró ok, de ha valahogy mégis az öngyógyításban hinne az már nem lenne olyan hülyeség. De inkább legyen az egészséges étrend/sportolás híve azzal sokmindent kikerülne a jövőre nézve.

2017. dec. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem
2017. dec. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!