Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 23 évesen sem volt barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 23 évesen sem volt barátnőm, akkor tényleg már nem is lesz?

Figyelt kérdés

2017. dec. 25. 11:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mar kizart...erre torveny van...2009ben jott be..
2017. dec. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy azért a többségnek már tizenévesen tőbb tucat nője volt én meg sehol nem tartok
2017. dec. 25. 11:08
 3/11 anonim ***** válasza:
Van még rá esélyed, de ugyan annyi mint arra hogy barátod legyen.
2017. dec. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
Ha mindent ugyanígy csinálsz, mint eddig, akkor az eredmény sem fog változni. Önkritika, önismeret, változás és van esélyed. De azonos viselkedés eredménye azonos eredményt hoz. Változtass, ha mást akarsz!
2017. dec. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A korosztályodban már valószínű minden nő foglalt, de még pár év és ez bizonyossággá érik majd. Onnantól véged, tehetsz bármit, már túl késő.
2017. dec. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%
A legtöbb egészséges érett testalkatú fiatal fiú max 20 éves korára általában elveszíti a szüzességét (gólyatábor és egyetem első 1-2 éve). Ha 23 évesen is szűz vagy - hacsak nem vagy bigott vallásos - akkor valami racionális oka csak van, hogy nem volt még barátnőd. Az introvertált személyiségre sem nagyon lehet fogni, mert egy átlagosan vonzó srácot a csajok előbb-utóbb "megtalálják maguknak" és hacsak nem a négy fal között töltöd az életedet illetve elutasítasz bármiféle kommunikációt, akkor is max 20-21 éves korodra meg kellett volna lennie annak az alkalomnak, amit kihasználva el tudtad volna veszíteni a szüzességemet. Én is szűz vagyok, 24 éves, de nekem az alacsonyságom és 51 kilós testsúlyom a racionális oka annak, hogy sosem volt még barátnőm és vszeg nem is lesz. A krónikus önbizalomhiányt kiváltó vékony, kis péniszem már csak egy plusz adalék. Ez teljesen logikus és érthető dolog az én esetemben. Kérdés, hogy nálad mi az a kritikus probléma ami miatt szűz vagy? Milyen magas vagy hány kilóval és mekkora péniszmérettel?
2017. dec. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
5-ös kommentelő jól mondja. Ebben a korban már jellemző az az ördögi kör, hogy szűz pasival az a kevés szingli csaj sem akar már kezdeni. Habár általában ők is azért szinglik, mert a nagyŐ-jüket nem találták még meg, így alacsony/sovány/előnytelen külsejű pasiként nem is lesz náluk esélyed. Ehhez akkor tedd hozzá még az egzisztencia faktort (mivel már nem tinikapcsolatokról beszélünk) és még bonyolultabbá válik a helyzet. Mindeközben meg a legtöbb korodbeli már rég párkapcsolatban van, de legalábbis komoly tapasztalata és tervei vannak. Prostival tudnál egy kicsit orvosolni a helyzeteden, de az sem lenne megoldás, mert hiába mész el 20-25 alkalommal (min. ennyi kell, hogy egyáltalán ne legyél béna az ágyban!), hiába szűnik meg a tapasztalatlanságodból adódó korai magömlés és tegyük fel, hogy utána már a szex terén sínen leszel. Azonban a nőkkel továbbra sem tudsz "bánni", nem tudod az érzéseiket megérteni és továbbra sem tudsz klasszikus értelemben párkapcsolatot kialakítani.
2017. dec. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem 31 évesen volt az első kvázi "rendes" barátnőm, igaz hogy rövid ideig, hiszen nem voltam elég menő neki. Szóval 23 évesen nagyon nem késő, de rohadt nehéz, és ez kortól független.

A pénz, és átlagon felüli külsőségek, és az önbizalom keverékétől függ. Egyik kiváltható a másikkal.

2017. dec. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nagy esélye van igen. Néha egy pillanatra elgondolkodom én is, hogy jó lenne biztos, de aztán mindig ennyiben is marad. Szerintem nem alkattól függ, 176/63/26 vagyok jó egzisztenciával és be is szoktak próbálkozni, főleg nálam idősebb nők. Mondjuk azt, hogy 90% hozzáállás, 9% kinézet, 1% szerencse.
2017. dec. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem, mivel csúnya vagy, vagy alacsony, vagy mindkettő. Esetleg akkor lehet, ha gazdag leszel.
2017. dec. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!