Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért irigyek az emberek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért irigyek az emberek ha 40-hez közeli pasiként sokkal fiatalabb barátnőm van?

Figyelt kérdés
2017. dec. 25. 13:43
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
68%
Nem vagyok irigy, csak hosszu tavon nem mukodik :-) (20 evvel fiatalabb bno voltam). Lehet h eleinte irigyek, de aztan nagyon nincs mire :-D
2017. dec. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
76%

10%-ban irigyek, 90%-ban szánakoznak

22/L

2017. dec. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem nincs mit irigyelni rajtad.
2017. dec. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
71%
Jo az neked. De ha csunya akk mind1. Inkabb egy szebb 30 as ha mar valasztani kell. 35f
2017. dec. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
22%
Az idősebb nők szoktak ilyenkor irigykedni,mert a fiatalabbakkal már nem tudják felvenni a versenyt kinézetben.
2017. dec. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
90%
Hidd el többen szánakoznak, mert érett nővel nem bírnál el.
2017. dec. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

"érett nővel nem bírnál el."


Egy érett nőnek már saját lakás kell hogy legyen illetve jól fizető állás,és gyereket akar egyértelmüen. Ennyi elvárástól agyfaszt lehet kapni. Ja és mit ad ezért cserébe? A lába közötti hasadékot? Ez egy friss pipinél sokkal jobb,meg feszesebbek is a mellei,azt nem mond hogy egy idősebb nő annyira vonzzó mint egy 18-20 éves..álmaidban..

2017. dec. 25. 14:06
 8/23 Lazy Lover ***** válasza:
51%
mert nekik nincs csajuk ennyi az ember azt irigyli ami másnak van és neki nincs
2017. dec. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
91%

Nem hinnem, hogy irigyek, csak te szeretned.


Keszulj fel, hogy nem fog soka tartani.

Nekem egyszer volt idosebb pasim, de nem sokaig. Ciki volt vele megjelenni, mintha az apam lenne. Barati tarsasagba sem vihettem, mert nagyon ego lett volna.

2017. dec. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
16%

Dehogy szánakoznak :D A férfiak akik a szöttyedt frigid megunt feleséggel kinlódnak 40 évesen egy kényszerkapcsolatban, azok irigykednek titkon vagy mivel őszintébbek :nyiltan.


A 35 plusszos nők meg felveszik a kamu "szánakozásos" arcot, de titkon irigykednek, hogy olyan rútúl elbánt velük az idő, meg a természetük is egy goromba sárkányé (ők öntudatosnak nevezik) aztán nekik már nem jut 40 es pali sem ,mert azokat lenyúlják a 20on éves vidám hamvasok :D

2017. dec. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!