Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Harmincas meleg pasiként hol...

Harmincas meleg pasiként hol ismerkedhetnék fiatalabb, huszonéves fiúkkal?

Figyelt kérdés

Igen, meleg vagyok és ugye fiút keresek. Nem, nem szexre (igen majd arra is idővel, de nem az az első!). A neten csupa szexéhes, meg kamus van csak. Vidéki vagyok, sajnos nagyon. Szóval eléggé korlátozottak a lehetőségek. Elsősorban ismerkednék és szeretném, ha idővel komollyá válhatna a kapcsolat. Nos, ilyen helyzetben hogyan és hol kezdjek neki?

Köszönöm a normális válaszokat!



2013. jún. 10. 16:28
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
Az oké, hogy bu.. meleg vagy, de hogy még majdnem pedofil is! Na az gáz.
2013. jún. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a csodás válaszodat! nemcsak hülye vagy, hanem még bunkó is. Hát nem semmi tulajdonság, így együtt! Mondjuk ha csaj lennék is, biztosan értékelném is ezt. Persze nem ahogyan te elképzeled!
2013. jún. 11. 18:49
 3/8 anonim válasza:
38%
Hali! Én 16 vagyok. Az neked nagyon fiatal?
2013. jún. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem ismerkedjen mindenki korabelivel!

5-10év korkülönbség még oké, de 20-25év? Há normális?

Bocsi, de ez sokak véleménye...

2013. jún. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát szerintem csak a net ad lehetőséget. Amúgy nincs komplexusod? Én is harmincas meleg vagyok, de ha egy huszonéves fiú érdeklődik, rögtön rám tör, hogy milyen öreg vagyok hozzá képest.
2013. jún. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vannak akik tényleg pedofilok, pl. 40 éves a fickó, és 18-25 vagy 30-ig keres, de még rosszabb ha 50-es vagy 60-as teszi ugyanezt. Lehet szeretett volna gyereket, azért alakult ki ilyen komplexusa. De szerintem a kérdező nem pedo, csak a fiatalokat szereti, elvégre egy heteró férfi 40 évesen is megnézi a tizenéves lányokat...
2013. jún. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem írhatsz nyugodtan.

19 vagyok és az idősebbekre bukom.

2013. jún. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 MrPifta ***** válasza:
ha egy 30-as keres 20-ast, az még nem pedo. Az olyan 20 év különbségnél kezdődik
2013. jún. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!