Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, járnátok szegény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, járnátok szegény lánnyal?

Figyelt kérdés

Ha a családja szegény, emiatt nincsen semmije, soha nem is volt.

Müvelt, intelligens, csinos lány, külön él, és munka mellett továbbtanul

Nincsen se saját lakása, se jól fizetö munkahelye, se vagyona, éppen annyi, hogy fizetéstöl fizetésig nem hal éhen.

Nincs semmi káros szenvedélye, nem jár szórakozni, as egyetlen, amire költ néha napján az antikvàr könyvek, mivel szeret olvasni.


25 alatti lány


Ez egy elméleti kérdés.


2017. dec. 25. 18:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Igen, nekünk férfiaknak nem számít úgy az egzisztencia mint a nőknél.


Szimpatikus is lenne, én se szórom a pénzt, pedig nem szűkölködöm.

Bár nemrég kavartam egy viszonylag szegény lánnyal, aki bát sokat keresett, de a kisebbségi komplexusa miatt drága márkás sznob kacatokra verte el a pénzét, így semmilye se volt, és az én puritànságom "igénytelenség" volt neki, dobott is.

2017. dec. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
A pénz nem kizáró ok. Majd ketten felépítjük egy élet alatt mindent amit kell.
2017. dec. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
És ő összejönne egy szegény sráccal?
2017. dec. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Ezen egyáltalán nem múlik semmi. Én is az aljáról jövök. Egy edényt vagy tányért nem kaptam soha a szüleimtől, mindenért magamnak kell megdolgoznom.

Az a lényeg, hogy te tovább szeretnél fejlődni, az erre irányuló szándék.

Egy ilyen nő még talán vonzóbb is tudsz lenni, mivel nem egy elkényeztetett valaki, akinek folyton a ruhákon és a vásárláson jár az agya.

2017. dec. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Nem okozna problémát.

A férfiak alapvetően nem nézik párválasztásnál a lány anyagi helyzetét. Legalábbis én nem és az ismerettségi körömben sem. Legyen ápolt, nem kell drága smink, meg drága ruhák, úgy sem tudjuk megmondani róla hogy mennyibe került, meg nem is érdekel.

2017. dec. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Igen, meg szeretném ismerni!
2017. dec. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Az szegény, aki benne is ragad. Ö meg nem, ha jól látom.

Én is csórónak születtem, mégis lett nőm, feleségem is - későb meg tisztea kólèt is

2017. dec. 26. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Az szegény, aki benne is ragad. Ö meg nem, ha jól látom.

Én is csórónak születtem, mégis lett nőm, feleségem is - későb meg tisztea jólèt is - csak semmi para!

2017. dec. 26. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!