Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Van egy 21 éves srác. Nem rég szakítottak a barátnőjével. Több mint 4 évig voltak együtt. A srác már egy másik nőnél lakik 32N


Miért, áll össze egy fiatal férfi egy nála sokkal idősebb nővel?



2017. dec. 26. 20:22
 1/9 anonim ***** válasza:
A kérdés inkább miért ne. Én is simán összejönnék 30+ éves nővel. Ha ő az aki megadja amire vágyom, akkor nem érdekel a korkülönbség... 22f
2017. dec. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
6%
Valószínűleg a nő csak fájdalomcsillapító. A 30+os nőket könnyebb fölszedni, mert beüt a kapuzárási pánik. Ennyi van a történet mögött. Akinek egy 10 évvel fiatalabb pasi szellemi társ, az valahol nagyon el van maradva. A kapcsolat nem lesz hosszú távú, mert teljesen más dolgokat akarnak az élettől, ez pedig előbb-utóbb ki fog ütközni.
2017. dec. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Vagy lehetséges csak nem szeretne otthon lakni? Mert, a nőnek külön lakása van stb...
2017. dec. 26. 20:31
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
#2 persze 10 évvel fiatalabb nőnél nem lenne kizárva a szellemi társ. Hagyjuk már a kamut...
2017. dec. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szereti?
2017. dec. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ismerősök közül három konkrét példát is tudok, ahol jelentősen idősebb a nő (ahol a legkisebb a különbség, ott is 7 év, ahol a legnagyobb, ott meg tizen valamennyi). Ebből két párnál van közös gyerek is.


Lehet akár anyakomplexus is a dologban. Én sosem jönnék össze jóval idősebb nővel, de meglepő módon működhet a kapcsolat hosszú távon is.

2017. dec. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Jezusom, ennyire szeretem a masik nòt, hogy mar ma's jarjaiba omol. Undorítô.
2017. dec. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet csak menekult otthonrol es ez igy olcsobb mint egyedul fizetni egy albi+rezsi kombot.
2017. dec. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mért ne? Úgy értem 20 felett már "megszűnik" kicsit a kor úgy vettem észre. 21-22 éves ismerős kinéz 30 -nak, 30 éves meg 20 nak se, fréfiak. Alig lehet behatárolni ki hány éves, ha csak nem élte szét magát. Bőven lehet, hogy a nő fiatalos a srác meg idősebbnek néz ki így nincs nagy differencia külsőre és ugyan ez akár belsőre is. Érettebb a srác vagy komolyabb, a nő kicsit fiatalos, "gyerekes".


Szóval olyan ez mint a hőmérséklet jelzés a neten van a névleges amit a hőmérő is mutat, meg van a "real feel", amennyinek érzed. A pára, szél erőssen befolyásolja.

Embereknél is hasonló. Van olyan, aki huszonéves, de egy átlagos 30 -as komolyságával bír és megjelenésre is olyan. Na mindegy szóval na, bonyolult ez, nem kell halálra ítélni őket annyit mondok, de még aberráltnak se nézni.

2017. dec. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!