Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vékony lányok! Veletek volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékony lányok! Veletek volt már olyan hogy a pasitok azt mondta hogy hizzatok?

Figyelt kérdés
2017. dec. 26. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mivel eleve úgy jött velem össze, hogy így tetszettem neki. Nem akart megváltoztatni... ha másféle alkatú lány jött volna be neki, akkor azzal jön össze és nem velem.

Nem árultam zsákbamacskát.

2017. dec. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Azt hitte nem árultál zsákbamacskát, csak az eszedet nem tudta hogy mennyi van.
2017. dec. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sosem mondana ilyet,amugy is szereti hogy vekony vagyok. Sosem akarna megvaltoztatni.
2017. dec. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Soha nem mondanék ilyet a lánynak akit szeretek nert nekem sz az alkat a nyerő plusz ha összejönnénk el lenne fogadva és szeretve lenne úgy ahogy van.


Más ha csont és bőr krónikusan magához képest vagy beteges de szubjektív hiszen sokan jönnek ezzel vékony alkatú lányoknál irreálisan..

2017. dec. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nekem van hogy mondja mert sokszor hirtelen fogyok 5-6 kilót akar 2het alatt. Valószínű pajzsmirigy gondok lesznek. De én imádom mikor le vagyok fogyva, ő is és csak azért mondja hogy ne 47 kiló legyek.

22/L

2017. dec. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!