Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek nektek mi az álom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek nektek mi az álom összeg, amivel maximálisan elégedettek lennétek ha annyit keresne a pasitok?

Figyelt kérdés
Ha meg nincs pasitok akkor is leírhatjátok. Ez egy anonim oldal nem kell parázni, úgyis lepontoznak. Olyan összegre gondolok amire azt mondjátok, hmm ez igen ennél már nem is nagyon kellene több. De légyszi ne fárasszatok, hogy "nekem tökéletes a havi nettó 80.000 amit a barátom keres mert nem a pénzéért szeretem blablablabla" most nem ilyen válaszok érdekelnek, hanem tényleg egy nagyobb összeg amire vágynátok. Tegyük fel vállalkozásba kezd vagy kap egy iszonyú jól fizető munkát vagy akármi, mondjuk havi 1 millió vagy évi 20 millió vagy 100 akármi :) Nos? Kort is írjatok légyszi meg akár más infót is hogy most mennyit keres vagy mire költenétek ha több lenne ilyesmi.
2017. júl. 14. 14:00
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
56%
Nekem magamnak van álom összegem, nem a férjem fizetésén agyalok. A férjemmel szemben, amikor még csak társat kerestem, azt néztem, hogy ambíciózus legyen, akarjon haladni, tanulni, és soha ne adja fel! Mert én is ilyen vagyok. Jól keres a párom, de ez engem nem érdekel ilyen szinten, megvan a magam terve, a magam álma, és el is fogom érni. Nem dőlök hátra azért, mert ő hoz haza eleget. N33
2017. júl. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
59%
*Most látom, milyen magyartalanra sikerült, ezért bocsi :) Kicsit fáradt vagyok. :)
2017. júl. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
60%

Ha még a férjem vagy élettársam lenne... de mi a fene közöm lenne a "pasim" fizetéséhez?


Számomra lenne álom összeg, de sajnos a nőket itthon még mindig nem fizetik meg rendesen...

2017. júl. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
85%

Oké rombolom egy kicsit a százalékom, de ha mondjuk 1m nettót keresne, akkor az már a csodálatos kategória lenne. Persze ha megoszt velem dolgokat, és nem csak lovagol a pénzen.


De ez nem elvárás, ne érts félre, ez egy tökéletes világban lévő elképzelés lenne.

2017. júl. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
79%
Konkrétan világ életemben hidegen hagyott a párom keresete. Legyen annyi, hogy normálisan meg tudjunk élni, ennyi.
2017. júl. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
97%

Ha mindketten 100.000 Ft-tal többet keresnénk, mint jelenleg, az már nagy segítség lenne. Könnyebben menne a házbővítés és nem lenne gond új autót venni, illetve jöhetne a baba is.


Addig is, várunk, dolgozunk, hátha valamelyikünknek sikerül jobb állást találnia.

2017. júl. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
16%

Nyugi négyes, téged a kollégákkal felpontoztunk.

A többiek kapták a mellébeszédért a pirosat ;)

2017. júl. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
77%
Nekem már az is bőven jó lenne, ha 500 körül keresne, összeházasodva, együtt lakva.
2017. júl. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
49%

Miért mellébeszélés, ha nem az összeg érdekel(t)? 150-et keresett, amikor megismertem, most, 7 évvel később a tízszeresét. Akkor sem az számított, hanem az, hogy annyira hajtott, hogy az példaértékű volt. Dolgozott, tanult. Ahogy én is, minden nap. És ez számít, nem az aktuális szám. Mondhatjuk, hogy keress 500 nettót, de ha nem fejlődsz, akkor ugyanez 10 év múlva semmit nem fog érni. Ahogy az információkkal is lemaradsz és gyakorlatilag szoborrá merevedsz. 20 év múlva pedig azt sem fogod érteni, hogyan működik a világ. Nem csak a számok számítanak. Az pedig, hogy valaki ambíciózus, szeret és akar tanulni és fejlődni, többet ér, mint a jelenlegi fizetése szám szerint.

Arról nem beszélve, hogy nem azért keres sokat, mert engem el kell tartani. Ez is számít, szerintem, és nem mellébeszélés. Mert ha egy nőt csak a számok fognak meg, akkor abból megint nem sok jó sül majd ki.

2017. júl. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
41%

Tipikus szegény családból származom, ebből eredően becsülöm is a pénzt. Számomra az a szuper, mikor én magam havi 2-3 kilót keresek. (Ebből tudok apámnak adni és segíteni a tartozásait törleszteni, meg tesómnak magánorvosra vagy a gyerekének ha hirtelen kell valami, tehát nem különösebben marad megtakarítás, illetve nincs autóm se saját lakásom, albérletben élek.)

Ha lenne párom, az volna az ideális, ha kb ő is hasonló keresettel rendelkezne. De az elsődleges, hogy ő maga kijöjjön a pénzéből. sok minden könnyebb lehet anyagilag, ha két féle oszlik, de én kapcsolatban nem tudok "ez az enyém, az a tiéd" elven működni. Vagyis jobban szeretem ha az "én pénzem" a páromnáll van vagy közös számlán.

2017. júl. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!