Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerkedem itt GYIK -on egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedem itt GYIK -on egy lánnyal. Van értelme ezt folytatni?

Figyelt kérdés

Ismerkedés kategóriába raknám ha lenne, de nincs olyan.

Pár napja írunk egymásnak itt, bár egyre unalmasabb oldalakat írni. Igazából annyira nem is vonz ez az egész, élőben jobban szeretek ismerkedni. Ott tartunk, hogy facebook profil csere. De mi van ha egy kövér 150kg -os cigány csaj? Jó, most a legrosszabból indulok ki. Azt kérte hogy linkeljem be a profilom neki. Én meg teszem, de ha nem vonzó nekem, akkor hogyan tovább? Szépen elsunnyogni a picsuba, és többet nem reagálni semmire, tiltani a trágyába, vagy megírni, hogy bocsi, de nem vagy pálya, tipli van? Hogy lehet ezt szépen kifejezni úgy, hogy valakit ne bántsak meg? Utálom megbántani az embereket!


2017. dec. 26. 23:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy a legrosszabból indultál ki...
2017. dec. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Folytassam vagy inkább most hagyjam is?

Az elején egyébként kértem profilt, nem adott, arra hivatkozva hogy ilyen hamar nem adja ki.

2017. dec. 26. 23:10
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy érzed, de akkor egyáltalán, miért kezdted el?
2017. dec. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Egyszerű. Az elején kértem facebook profilt, nem adott. Kicsit gyorsabban lehet ott üzenetet váltani, meg tisztalap az egész. De most, hogy az ember leírta céljait, az életét. Hogy néz ez ki, hogy ezek után nem válaszolok majd? Most kérte hogy linkeljek.
2017. dec. 26. 23:16
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Részemről, azt látom itt a tereferézőkön, hogy csak net-barátokat keresnek, így komoly dolgokra nem lehet számítani, de még közös programokra sem.


A másik kupac előadja a magányos vagyok-ismerkedni akarok, de batik megmozdulni a képernyő elől...


Amúgy, ha valaki emberileg szimpi a levelezések során, de külsőleg nem eset, attól még nem kell lekoptatni.Ha elég érett s normális a 2 ember ( kérdésedből ítélve te még éretlen vagy ), akkor ismerkedés céljából még talizhatnak-haverkodhatnak, de ezt tisztázni kell elején.


Tudod, éppen a sok lelépés s belerúgás miatt vagytok kurtára magányosak ifjoncok, mert a barátságot-szimpi embereket sz@rba sem veszitek.

Nem kell mindenkinek tetszeni külsőleg, de ha emberileg oké, attól még lehet egy kiváló barát is akár, egy életre.

2017. dec. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Max udvariasan elköszönsz. Meg lehet érteni ha valaki nem jön be, ha más az ízlésed.
2017. dec. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Van úgy, hogy nem igazi profilt küld magáról az illető....
2017. dec. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Félre értesz. Azért mert nem az esetem nem fogok lekoptatni senkit. Én egy extrém dologról beszéltem. Bár szimpatikus írás alapján a gondolkodása, talán külsőre is igényes.
2017. dec. 26. 23:28
 9/13 anonim ***** válasza:
Sima képcsere jobb lenne.
2017. dec. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mi a fenéért írsz oldalakat? Srácok, nőjetek ki neten a regényírásból, gyűlölnek a nők novellákat olvasni. Én sem szeretek ismerkedni interneten, s valahogy már a kisregények szerkesztéséről is leszoktam, időpazarlás az egész. Egy fanfiction megírásával sokkal többre mész, ha közzéteszed, ha nem.
2017. dec. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!