Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez a lány megérdem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez a lány megérdemli hogy zaklassam?

Figyelt kérdés

Megkértem, hogy ne írjon ki velem kapcsolatba több kérdést erre az oldalra vagy becsengetek hozzá személyesen. Kiírt még több kérdést. Felkutattam és becsengettem hozzá személyesen. Még több kérdést írt ki. Megvártam a lakása előtt. Még több kérdést írt ki. És azt mondja, hogy zaklatom őt. Normális? Ha valakit zaklatok az ne provokáljon, hanem húzza meg magát!


Ti mit tennétek a lány helyébe?



2015. aug. 11. 10:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
67%
Kihívnám a rendőrséget zaklatásért.
2015. aug. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Minek foglalkozol vele? Épp azért írja ki, hogy idegesítsen. Rá kell hagyni, s majd megunja.
2015. aug. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
#1: És kiírnál több kérdést?
2015. aug. 11. 10:40
 4/18 anonim ***** válasza:
És milyen kérdést írt ki?"Mit kéne csinálnom? (valami gyökér f☻sz zaklat)" Ha egyáltalán ő írta ki, és nem csak beképzeled, hogy ez az ő kérdése. Pszichopata vagy.
2015. aug. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem csak beképzelem. 100%.
2015. aug. 11. 10:43
 6/18 A kérdező kommentje:
Adathalászkodik is. Asztrológus nagymamának adja ki magát, aspergeres lánynak, földtudományi szakon végzett pályakezdőnek stb.
2015. aug. 11. 10:49
 7/18 anonim ***** válasza:
Ilyen ez az asztroaspengerföldyolóság. :/
2015. aug. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Jézus. Mi lenne, ha inkább lelepleznéd. Nyomjál fel valami príma proxy-t, vagy VPN-t, aztán boruljon a bili valami nyílvános oldalon. Wordpress, stb, SEO-ra rázúzni, aztán pikk-pakk-pukk.
2015. aug. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
91%

1.:miből vagy olyan biztos, hogy ő az mindig

2.:én a lány helyében már rég segítséget kértem volna a zaklatásod miatt, mert ijesztő, amit csinálsz

2015. aug. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
#9: Szerintem az ijesztő amit őt csinál. Provokál egy pszichopata zaklatót.
2015. aug. 11. 11:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!