Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért azok a férfiak vonzanak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért azok a férfiak vonzanak, akik nem "szaladnak" utánam?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy ez más nőnél is így van-e, de sokkal jobban vonzanak (és emiatt jobban is érdeklődöm) azok után a férfiak után, akik nem keresnek állandóan, nem lógnak a nyakamon, nem bókolnak lépten-nyomon, stb. Viszont vannak azok, akik meg úton útfélen kinyilvánítják, mennyire tetszem nekik, flörtölgetnek velem, mindig keresik a társaságomat, sokat érdeklődnek utánam, szeretnének jobban megismerni és ezt ki is mondják. Nekem valahogy ez olyan mintha megfojtanának, míg az első típusban van valami sejtelmesség, megszerezhetetlenség, ami vonz.


Kérlek titeket, ne vonjatok le ebből messzemenő következtetéseket a személyiségemre vonatkozóan (tudom itt ez megy), mert nem ez alapján választok párt természetesen, csak az utóbbi pár évben ezt vettem észre magamon és érdekelne, hogy más is van-e így, illetve miért van ez :D


2017. dec. 27. 20:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
44%
Mert nő vagy.
2017. dec. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Pasi vagyok csúnya is....de én sem szeretem a nagyon nyomuló lányokat. Szeretek tenni a másikért. Gondolom te is szereted ha valamiért tenned kell.
2017. dec. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
41%
Nyugi, nem te vagy az egyetlen.. én sokkal roszabb vagyok nálad. Volt egy kapcsolatom, ahol el voltam kényeztetve és ráuntam az egészre. Aztán volt egy egy éjszakás kalandom egy bunkó pasival, aki soha semmi szépet nem mondott nekem és kb. bele szerettem, azóta se tudom magam túl tenni rajta, annyira jó volt vele. Azóta kb. mindegy kik keresnek, kik akarnak velem ismerkedni. Írhatnak bármit, nem érdekel. Ez a pasi meg csak oda vakkant valami hülyeséget facebookon, én meg már oda vagyok teljesen. Egy szavába kerülne, hogy megint ott kössek ki nála. Tiszta szánalmas vagyok.
2017. dec. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
58%

#3

Hát az.


Kérdező, igen, azért mert nő vagy.

Kellenek a bókok, hogy nőjjön az egód, hogy utána olyanok után fuss akik nem mutatnak vonzalmat, hogy utána azokkal feküdj le akik bunkóznak, hogy utána azoknak sírj miattuk akik bókoltak neked.

Ez egy ilyen szerelmi kör. Gyakorlatilag minden nő ilyen.

2017. dec. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Nem minden nő ilyen.

Az tény, hogy kis híján összeokádtam magam a nyálas, pióca gyökerektől, akik úgy tekintettek rám, mint valami csodára, mintha aranytömböket sz.arnék minimum, de ugyanígy undorodtam a bunkóktól, felejtős volt nálam az olyan is, aki azt éreztette, hogy nincs szüksége rám, nem mutatta ki az érzelmeit...stb.


Létezik egészséges átmenet, ami a szeretetről szól és nem a tapadásról, és nem a lekoptatás miatti egósérülésből fakadó beteges, függőségre hajazó rohangászáról a másik után. Ezt hívják kiegyensúlyozott párkapcsolatnak, ilyenben élek évek óta.

2017. dec. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Mert nő vagy. Mindig az az érdekes, ami nincs. Ha összejönnél egy sejtelmes fickóval, 3 hónap múlva dobnád, mert már egy idegen még sejtelmesebb. Erről még csak nem is tehettek, és nem sértésnek szántam. Csak a hűséges, kedves férfiak meg szívnak miattatok folyamatosan.
2017. dec. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen vagyok férfiben. Mindig olyan nők érdekeltek, akik kicsit megközelíthetetlenek voltak. Bezzeg akik folyton kifejezték, hogy mennyire bejövök nekik, valahogy elriasztottak, én is úgy éreztem, mintha megfojtanának. Ezzel nem nagyon lehet mit kezdeni, ilyen típus vagy és kész.
2017. dec. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Pontosan ilyen lány vagyok én is. A titokzatos, magabiztos rosszfiúkra bukok, pedig lehetne olyan barátom, aki elkényeztet, imád, szeret, de ez nekem olyan unalmas és az ilyen pasik szexuálisan sem vonzanak, egy jófiúcska nem tud beindítani. Persze szenvedek is sokat, amiért mindig olyan kell, akivel nem lehetne hosszútávú kapcsolatot fenntartani, de pont ezt a kiszámíthatatlanságot szeretem az életben, egy szürke hétköznapi kapcsolattól megőrülnék.

21N

2017. dec. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Mióta felhagytam a randizással és, hogy hajtom a nőket folyton megtalálnak. Úgy tűnik nektek mindig az kell, ami nem lehet a tiétek, legalábbis nem tud a tiétek lenni.
2017. dec. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Diavolino44 ***** válasza:
Oszton, nincs ebbe mit misztifaklni, ha a ket veglet kozul kellene valasztani, hogy a full kedves aranyos jofiu, vagy a lesz@rom bunko rosszfiu utan vannak oda a nok, akkor az utobbira szavaznek.
2017. dec. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!